YURT HABERLERİ

Antalya'da Sahilde Erkek Cesedi Bulundu. 5 Günde Bulunan Ceset Sayısı 6 Oldu

Antalya'nın Aksu ilçesinde 5 yıldızlı bir otelin sahilinde erkek cesedi bulundu. Antalya sahillerinde son 5 günde bulunan ceset sayısı 6'ya yükseldi.

Antalya'nın Aksu ilçesinde 5 yıldızlı bir otelin sahilinde erkek cesedi bulundu. Otel çalışanları tarafından bulunan erkek cesedi için bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Ceset, kimliğin tespiti için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Çarşamba günü kentin Alanya ve Manavgat sahillerinde bir çocuk ve bir yetişkin cesedine ilişkin ihbarın ardından DÜN de Manavgat'ta 2 erkek, Serik'te ise 1 kadın cesedi bulundu. Serik'teki cesedin, Antalya'da 13 gün önce kaybolan 18 yaşındaki genç kıza ait olma ihtimali üzerine, İstanbul'da yaşayan ailesi DNA örneği alınması için Antalya'ya gitti.

Antalya'da son bir hafta içinde sahillerde bulunan ceset sayısı son erkek cesedi ile birlikte 6'ya ulaştı. Karaya vuran cesetlerin, bir kaçak göçmen teknesinin batmasından kaynaklanmış olabileceği üzerinde duruluyor. Öte yandan, cansız bedenlerin bazılarının kol, bacak ve kafalarının kayıp olması ise soru işaretlerini artırdı.