YURT HABERLERİ

Afyonkarahisar’da Eski Eş, Katliam Yaptı

Kadın cinayetleri bitmek bilmiyor. Afyonkarahisar’da boşandığı kadının evine giden ve çocuğunu görmek isteyen şahıs, pompalı tüfekle 4 kişiyi katletti. Denizli'de eşini boğarak öldüren saldırgan, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. 

Afyonkarahisar’da eski eş, katliam yaptı. Yaklaşık 3 yıl önce boşandığı kadının baba evine giden ve çocuğunu görmek isteyen isteyen eski eş olumsuz yanıt aldı. Taraflar arasında çıkan tartışmada sonucunda eski eş  yanında getirdiği pompalı tüfekle eski eşi ile kadının anne, baba ve anneannesini öldürdü. 

Olay yerinden kaçan katil zanlısı kısa süre sonra, merkeze bağlı Kışlacık köyü yakınlarında saklandığı barakada jandarma tarafından yakalandı. Saldırgan ve katlettiği eşinin 2019 yılında velayet konusunda bir televizyon programına katıldıkları da ortaya çıktı.

Denizli'de ise eşi Mine Kocadağ'ı öldüren Mithat Kocadağ, mahkemece ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. 1 çocuk annesi Mine Kocadağ, 18 Ağustos 2022'de kaybolduktan sonra polisin yaptığı aramada bulunamamıştı.

Saldırgan Mithat Kocadağ bir süre sonra canlı yayınlanan bir televizyon programına katılarak, eşini boğarak öldürdüğünü ve  çalıştığı otelin bahçesine gömdüğünü itiraf etmişti.