BÜ Özel Ayşeabla Koleji İlköğretim Öğrencileri Mezuniyet Coşkusuna Prof. Haberal da Ortak Oldu

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları'nda mezuniyet coşkusu başladı. İlkokul öğrencileri başarı belgelerini aldı, kep fırlattı. Prof. Dr. Mehmet Haberal da miniklerin heyecanına ortak oldu.

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları, ilkokul öğrencilerini ortaokula uğurladı. Mezuniyet töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. İlkokul Müdürü Ferda Bilgen, öğrencilerle birlikte bir söz verdi. Velilerden de bir söz istedi.

Genel Müdür Hilal Erdinç ise okulun misyonunu anlattı, velilere teşekkür etti, sonrasında öğrencilere seslendi. Prof. Dr. Mehmet Haberal'a teşekkür etti. Ardından Başkent Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Özcan Yağcı, öğrencilere başarı diledi. Ve sahne öğrencilerindi. Öğrenciler, Türkçe ve İngilizce olarak seslendi öğretmenlerine ve ailelerine. Okul korosu mezuniyet şarkısını seslendirdi. Flama devir teslimi yapıldı. Öğrenciler daha sonra Ata'ya seslendi. Mezunlara başarı belgeleri verildi.

Prof. Dr. Mehmet Haberal da katıldı törene. Ve beklenen an geldi. Tören öğrencilerin kep atmasıyla sona erdi. Prof. Dr. Mehmet Haberal, öğrencilerin mezuniyet heyecanına ortak oldu. Fotoğraf çektirdi, başarı diledi. Daha sonra öğrencilerin resim sergisini gezdi Haberal. Velilerle de sohbet etti Prof. Haberal. Onlardan biri de CHP eski milletvekili Çetin Arık'tı. Haberal, satır aralarında önemli mesajlar verdi. Haberal, Öğretmenlere teşekkür ederek okuldan ayrıldı.