Prof. Dr. Mehmet Haberal Deniz Türküm Atikcan ve Cem Şimşek'in Ankara’daki Düğün Törenine Katıldı

Prof. Dr. Mehmet Haberal  Deniz Türküm Atikcan ve Cem Şimşek'in Ankara’daki düğün törenine katıldı. Haberal, burada çifte verdiği mesajda "Ne mutlu ki ülkemiz var. Bu ülkeyi kuran Atatürk, arkadaşları aziz şehitlerimizi her şartta şükranla anıyoruz" dedi.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı'nda görev yapan Uzm. Dr. Deniz Türküm Atikcan ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Cem Şimşek, Ankara'da düzenlenen ihtişamlı düğünle dünya evine girdi. Prof. Dr. Mehmet Haberal da çiftin mutluluklarına ortak oldu. 

Genç çift, Prof. Dr. Haberal'ı kapıda karşılayarak eşlik etti. Büyük ilgiyle karşılanan Haberal, konuklarla sohbet etti. Düğüne, AK Parti sözcüsü Ömer Çelik'in yanı sıra siyasiler, iş insanları ve davetliler katıldı. Davetlilerin yerini almasıyla birlikte nikah törenine geçildi.

Mutlu günlerinde Atikcan ve Şimşek ailesini yalnız bırakmayan Prof. Dr. Haberal, genç çifte mutluluklar diledi. Yurtdışında aldığı ödüllerle Türkiye'yi gururlandıran Prof. Dr.  Mehmet Haberal, şükran ve tebriklerle uğurlandı.