Demirören: Bu ruhun A Milli Takımımız ve diğer branşlara örnek olmasını temenni ediyorum

Demirören: Bu ruhun A Milli Takımımız ve diğer branşlara örnek olmasını temenni ediyorum

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Avrupa şampiyonu olan Ampute Milli Futbol Takımı oyuncuları ve teknik heyetiyle bir araya geldi... Başkan Demirören, ''Gösterdiğiniz bu ruhun A Milli Takımımız ve diğer branşlara örnek olmasını temenni ediyorum" dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Avrupa şampiyonu olan Ampute Milli Futbol Takımı oyuncuları ve teknik heyetini ağırladı.

TFF'nin Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen etkinlikte Demirören'in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Ali Dürüst, Cengiz Zülfikaroğlu, Ali Düşmez, Erhan Kamışlı, Mustafa Çağlar, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile yardımcısı Tayfur Havutçu, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk, Ampute Milli Takımı'nın oyuncuları ve teknik heyeti katıldı.

Etkinlikte konuşan Demirören, milli oyuncuların rahat kamp yapması için tesisleri açtıklarını ve bunun ödülünü aldıklarını belirtti.

Başarıda değil başarıya giden yolda oyuncuların yanında olduklarını anlatan Demirören, Bizlere milli ruh örneği gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu ruhun A Milli Takımımız ve diğer branşlara örnek olmasını temenni ediyorum." dedi.


Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz