Anadolu Efes'in konuğu Real Madrid

Anadolu Efes'in konuğu Real Madrid

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi'nde 2017-2018 heyecanı bugün başlıyor... Temsilcilerimizden Anadolu Efes, ilk maçında İspanyol ekibi Real Madrid'i konuk edecek. Sinan Erdem Spor Salonu'ndaki müsabaka saat 20.00'de başlayacak.

Anadolu Efes Basketbol Takımı, Türk Hava Yolları Avrupa Ligi 2017-2018 sezonunu bugün İspanyol ekibi Real Madrid'i ağırlayacağı maçla açacak.

Sinan Erdem Spor Salonu'nda saat 20.00'de başlayacak müsabakada güçlü rakibine üstünlük sağlamaya çalışacak olan lacivert-beyazlı ekip, bu kulvarda sezona galibiyetle başlamayı hedefliyor.

Karşılaşma, meme kanserinde erken tanı farkındalığının sembolü haline gelen pembe top ile başlayacak ve hava atışını oyuncu Elçin Sangu gerçekleştirecek.

Anadolu Efes'te Josh Adams, Ricky Ledo, Errick McCollum, Edo Muric, Berk Demir ve Onuralp Bitim, Real Madrid karşılaşmasında görev almaları halinde kariyerlerinde ilk kez bir THY Avrupa Ligi maçında görev almış olacak.

Lacivert-beyazlı oyuncu Brock Motum, 16 sayı daha kaydettiği takdirde Avrupa Ligi kariyerindeki 500. sayısına ulaşacak. Motum, bu kulvarda çıktığı son 12 maçın 11'inde en az bir 3 sayılık basket bulmasıyla da dikkati çekiyor.

Geride kalan sezon Avrupa Ligi'nde 2,8 hücum ribaundu ve 1,1 blok ortalaması yakalayan Bryant Dunston ise iki blok daha yapması durumunda bu kulvardaki kariyer rakramını 138'e çıkararak, 10. durumda bulunan Dor Fischer'ı yakalayacak.


Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz