Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinde bayramlaşma

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinde bayramlaşma

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Profesör Doktor Mehmet Haberal, Zafer ve Kurban Bayramları öncesinde, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi çalışanları ile biraraya geldi. Ekip çalışmasının önemine vurgu yapan Prof. Dr. Haberal "Başkent Üniversitesi güven, özveri ve alınterinin eseridir" dedi. Haberal, YARIN kutlanacak 30 Ağustos Zafer Bayramı için "Çok çalışarak, bu ülkeyi bize emanet edenlere vefa borcumuzu ödemeliyiz" mesajı verdi.

Kurban Bayramı öncesi Başkent Üniversitesi Kurumları'nda bayramlaşma heyecanı yaşanıyor.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi çalışanları, bayramlaşma programı için biraraya geldi.

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, çalışanların bayramını kutladı.

Prof. Dr Mehmet Haberal, kalp nakli için bekleyen ve Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'nde tedavisi süren 10 yaşındaki Feyzanur Aslıyüksek ile de bayramlaştı ve yakından ilgilendi.

Bayramlaşma konuşmalarında ise ilk sözü Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu aldı.

Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Ali Haberal da , tüm çalışanların Kurban Bayramını kutladı, Başkent Üniversitesi'nin hizmete tatilde de devam ettiğini söyledi

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal da Başkent Üniversitesi Hastanesi çalışanlarına seslendi.

Kurban Bayramının önemine işaret eden Prof. Dr. Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi'nin başarı tablosunun altında büyük bir ekip imzası olduğunu vurguladı.

Prof. Dr. Mehmet Haberal, yarın kutlanacak olan 30 Ağustos Zafer Bayramı için de önemli mesajlar verdi.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz