Fas Milli Günü kutlandı

Fas Milli Günü kutlandı

Fas'ın Milli Günü, Ankara'da düzenlenen bir resepsiyon ile kutlandı... Davete, Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal da katıldı... Prof. Dr. Haberal, Büyükelçilik Maslahatgüzarı Said Ayit Talibi Ali'ye, Ortadoğu Organ Nakli Derneği'nin çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu; Fas'ın, dernek çalışmalarına daha fazla katkı sağlaması gerektiğini söyledi. Ortadoğu Organ Nakli Derneği Kongresi'nin önümüzdeki yıl yapılacağını da belirten Prof. Dr. Haberal, Fas'lı diplomatları, Başkent Üniversitesi'ne davet etti.

Fas Milli günü, Ankara'da düzenlenen bir resepsiyonla kutlandı.

Resepsiyonda çok sayıda yabancı misyon temsilcisi, diplomat ve gazeteci yer aldı.

Fas Krallığı Ankara Büyükelçisi Menouar Alem'in rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı resepsiyonun ev sahipliğini Büyükelçilik Maslahatgüzarı Said Ayit Talibi Ali yaptı.

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal da davete katıldı.

Prof. Dr. Mehmet Haberal, Büyükelçilik Maslahatgüzarı Said Ayit Talibi Ali ile bir süre sohbet etti.

Haberal ile Talibi arasındaki sohbetin konusunu, organ nakli çalışmaları oluşturdu.

Kurucusu olduğu Ortadoğu Organ Nakli Derneği'nin çalışmalarını hatırlatan Prof. Dr. Mehmet Haberal, Talibi'ye Fas'ın organ nakli çalışmalarına daha fazla katkı sağlaması gerektiğini söyledi.

Ortadoğu Organ Nakli Derneği'nin kongresinin önümüzdeki yıl yapılacağını da belirten Prof. Dr. Haberal, Fas'lı diplomatları, Başkent Üniversitesi'ne davet etti.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz