Mourinho'dan, Ibrahimovic'e yeşil ışık

Mourinho'dan, Ibrahimovic'e yeşil ışık

Ibrahimovic, bu sezon da Manchester'da forma giyebilir. Manchester United Teknik Direktörü Mourinho, "Takımda kalmaya karar verirse ve aralık ayını beklerse geri dönebilir. Ibrahimovic'e kapımız açık" dedi.

Manchester United'ın teknik direktörü Jose Mourinho, Zlatan Ibrahimovic'in gelecek sezon takımda kalabileceğini söyledi.

Sezon hazırlıklarını Amerika Birleşik Devletlerinde sürdüren Manchester United'da basına açıklamalarda bulunan Portekizli teknik adam, sözleşmesi sona eren 35 yaşındaki Ibrahimovic'in istemesi halinde takıma yeniden dönebileceğini belirtti.

İsveçli golcünün sakatlık sürecinin aralık ayına kadar devam edeceğini hatırlatan Mourinho, "Takımda kalmaya karar verirse ve aralık ayını beklerse geri dönebilir. Ibrahimovic'e kapımız açık" diye konuştu.

Ibrahimovic ile sözleşme yenilemediklerini hatırlatan 54 yaşındaki teknik direktör, "Bu konuda karar verilmesi için tüm taraflara zaman verildi. Futbola üst düzey şekilde devam etmesini istiyoruz ve o da bunu istiyor" ifadesini kullandı.

Manchester United'da ilk sezonunda Ibrahimovic, çıktığı 46 karşılaşmada 28 kez ağları sarsarak takımın en golcü oyuncusu olmuştu.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz