Kanal B'ye üç ödül birden

Kanal B'ye üç ödül birden

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi'nden Kanal B'ye üç ödül birden... Oda çalışmalarına ve mühendislik mesleğine katkılarından dolayı Başkent Üniversitesi'ne, Rektör Prof. Dr. Ali Haberal'a teşekkür edildi. Kanal B Genel Müdürü Ali Haydar Birben, Haber Müdürü Metin Kayıhan ve Güncel Programı Yapım ve Sunucusu Emre Saklıca da ödüle değer görüldü.

Kanal B'ye üç ödül birden.

Elektrik mühendisleri odası Ankara Şubesi, Mühendislik Geliştirme Eğitimi bahar dönemi törenine ev sahipliği yaptı.

Odanın her yıl güz ve Bahar döneminde gerçekleştirdiği eğitimlere katılan kişiler sertifikalarını aldı.

Törende konuşan. Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, Başkent Üniversitesi Biyomedikal Mühendislik Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Onur Koçak, yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verdi.

"BİTİRME PROJELERİ SERGİSİ, HER ÜNİVERSİTEDE HER BÖLÜMDE GERÇEKLEŞTİRİLEN BİTİRME PROJELERİ SERGİSİNE MADDİ MANEVİ DESTEK OLMAKLA DEVAM ETMEKTEDİR. BUNLARDAN BİR TANESİ DE 8 HAZİRAN'DA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ'NİN DÜZENLEYECEĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNİN DÜZENLEYECEĞİ BİTİRME PROJELERİ SERGİSİ OLACAKTIR Kİ ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI DA ORADA ADAY ÜYE ARKADAŞLARA YANİ O GENÇLERE ADAY MESLEKTAŞLARIMIZA ELEKTRONİK VE BİYOMEDİKALDEN MEZUN OLANLARA HEM DERECEYE GİRENLERE BİR TAKIM ÖDÜLLER TAKDİM EDİLECEK, HEM DE DİĞER ARKADAŞLARA MESLEKTE HOŞGELDİN SERTİFİKASI VERİLECEKTİR."

Törende, katkılarından dolayı Başkent Üniversitesi'ne, rektör Prof. Dr. Ali Haberal'a ve Kanal B'YE teşekkür edildi.

Kanal B Genel Müdürü Ali Haydar Birben, Haber Müdürü Metin Kayıhan ve Güncel Programı Yapım ve Sunucusu Emre Saklıca ödüle değer görüldü. Ödülü Kanal B adına Saklıca aldı.

Tören sertifikaların dağıtılması ile devam edildi.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz