Erdoğan:Anlı şanlı tarihimizi müfredatımıza geçireceğiz

Erdoğan:Anlı şanlı tarihimizi müfredatımıza geçireceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'deki 19 Mayıs gençlik buluşmasında konuştu... Okullarda müfredat değişikliği yapılacağını belirten Erdoğan, "Anlı şanlı tarihimizi, kitaplarımıza geçireceğiz" dedi.

BİR ÜLKEYİ VE MİLLETİ YENMENİN EN KESTİRME YOLU TARİHİYLE OLAN İLİŞİĞİNİ KESMEKTEN GEÇER. BUNU BİZE YAPTILAR MI, BAĞLARIMIZI KOPARDILAR MI, KOPARDILAR.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe düzenlenen 19 Mayıs Gençlik buluşmasında yaptığı konuşmada, okullardaki ders müfredatını yeniden düzenleyeceklerini söyledi..

BİZE ÖYLE BİR TARİH OKUTTULAR Kİ, BİZİM OKUDUĞUMUZ KİTAPLARDA BİZ HEP MAĞLUBİYETLERLE, İLKELLİKLERLE, GARİP GARİP ŞEYLERLE ADETA GEÇMİŞİ OLAN BİR TARİH OKUDUK. BİZİM TARİHİMİZ BÖYLE DEĞİL. ANLI ŞANLI TARİHİMİZİ BİZE OKUTMADILAR. AMA ŞİMDİ ÖZELLİKLE BUNUN ÜZERİNDE ISRARLA DURUYORUM. MÜFREDATIMIZI ONA GÖRE DÜZENLEYECEĞİZ, ANLI ŞANLI TARİHİMİZ KİTAPLARIMIZA BU ŞEKİLDE GEÇECEĞİZ.

pazar günü yapılacak adalet ve kalkınma partisi kongresine de değinen erdoğan, gençlere daha fazla görev verileceğini söyledi.

BUNDAN 10 YIL ÖNCE SEÇİLME YAŞI 30 DU..SİZE GÜVENMİYORLARDI.....BUNU İLK ETAPTA 25 E İNDİRDİK..ŞİMDİ 18'E İNDİRDİK...BİRİLERİ NE DEDİ ÇOLUK ÇOĞUA BIRAKACAĞIZ...HAYIR O ÇOLUK ÇOCUK DEDĞİNİZ BİR ÇAĞI AÇIP KAPATMASIYLA DOLUDUR...GİTTİĞİM ÜLKELERİN ÇOĞUNDA 20'Lİ YAŞLARDA BAKANLAR, MİLLETVEKİLLERİ, BELEDİYE BAŞKANLARINI GÖRÜYORUM. BU YAŞLARDA ŞİRKET YÖNETİCİLERİNİ GÖRÜYORUM. BİZDE NİÇİN OLMASIN? BU DÜZENLEMELERİ GENÇLERİMİZİ İHSAN DEĞİL HAKLARININ GECİKMİŞ TESLİMİ OLARAK GÖRÜYORUM. PAZAR GÜNÜ YAPACAĞIMIZ BÜYÜK KONGREDEN İTİBAREN HER KADEMEDE GENÇLERİMİZE YER VERECEĞİZ.

Cumhurbaşkanı'nın gündeminde fetö ile mücadele de vardı...

O GENÇLERİMİZ OLMAMIŞ OLSA O ŞIMARIK FETÖ ALÇAKLARI, FETÖ KAHPELERİ BUGÜN BU ÜLKEDE FARKLI ŞEYLER YAPIYORDU. KİMİ İÇERİDE, KİMİ YUNAN'A SIĞINIYOR, KİMİ BAŞKA YERDE. HEPSİ ŞU ANDA BATININ BAZI ÜLKELERDE SIĞINTI OLARAK YAŞIYOR. ONLARI ARAYACAĞIZ, KOVALAYACAĞIZ, BULACAĞIZ.

etkinlikte, Başbakan Binali Yıldırım da gençlere seslendi.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz