Başbakan Yıldırım eski bakanlarla buluştu

  • 20 Mart 2017

Başbakan Binali Yıldırım; AK Parti hükümetlerinde görev alan eski bakanları, Genel Merkez'de ağırladı... Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu toplantıya programlarını gerekçe göstererek katılmadı.


ARINÇ - MÜSADE EDERSENİZ 17 NİSANDAN SONRA

Referanduma kısa bir süre kala Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti hükümetleri döneminde bakanlık görevinde bulunan isimleri AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen kahvaltıda ağırladı.
Toplantıya, eski TBMM başkanlarından Cemil Çiçek, Bülent Arınç ve Mehmet Ali Şahin, eski başbakan yardımcılarından Beşir Atalay ve Yalçın Akdoğan, çok sayıda isim katıldı.
Toplantıya katılanlardan çok 11. cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılmaması dikkat çekti...

Eski hükümet sözcüsü Bülent Arınç ise basın mensuplarının sorularına yanıt vermedi..

ARINÇ - İNANIN BİLMİYORUM VE KONUŞMAK İSTEMİYOR...SİZRDE SAHADA OLACAK MISINIZ... BİŞEY SÖYLEMİM GÜZEL BİR TOPLANTI OLDU...FAYDALI KONULAR GÖRÜŞÜLDÜ..

Toplantı sonrası eski Meclis Başkanı Mehmet Ali Şahin, çok faydalı geçtiğini belirttiği toplantıda eski çalışma arkadaşlarıyla halk oylaması konusunda bilgi alışverişi yaptıklarını söyledi.

TABİKİ REFEANDUMA YÖNELİK GÖRÜŞLER ORTAYA KONDU BEN İSTİ,FADE ETTİM