Deniz Baykal Manisa'da konuştu

Deniz Baykal Manisa'da konuştu

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa referandumuna yönelik "hayır" çağrısını Manisa'da sürdürdü... "Evet" kampanyası yürüten kamu görevlilerine eleştirilerini sürdüren Baykal, toplum üzerinde baskı yaratıldığını savundu; "Bu değişiklikler Türkiye'yi allak bullak edecek" dedi.

FRENSİZ ANAYASA BİZİM ANAYASA +ALLAH MUHAFAZA LASTİK PATLADI MI BİTTİ.

16 Nisan'da gerçekleştirilecek Anayasa referandumu için "hayır" oyu istedi, öngörülen düzenlemeleri anlattı.. CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, referandum çalışmaları için Manisa'daydı..

BU ANAYASA ÇIKARSA BİZ DÜNYA LİGİNDEN BÖLGESEL LİGE DÜŞECEĞİZ. BU ÇIKARSA BİZ ORTADOĞU MAHALLİ LİGİNE DÜŞERİZ

Hayır oyu vereceklere yönelik sert eleştiriler, Deniz Baykal'ın hedefindeydi.

KORKU YARATMAYA ÇALIŞIYORLAR. 'HAYIR ÇIKARSA ORTALIK KARIŞIR. KARGAŞA OLUR FALAN. TAM TERSİ EVET ÇIKARSA ORTALIK KARIŞIR. 7 BİN TANE KANUN ÇIKACAK, MEVZUAT TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ ALLAK BULLAK OLACAK TÜRKİYE. EVET ÇIKARSA DEVLET MEMURLARININ ÖNEMLİ BİR KISMI SÖZLEŞMELİ PEROSNELE DÖNÜŞECEKTİR.

Baykal, "evet" kampanyası yürüten kamu görevlilerine eleştirilerini de sürdürdü..

REKTÖR ÇIKIYOR DİYOR Kİ; 'BEN EVET OYU VERECEĞİM' REKTÖR BEY SANA SORAN MI VAR. NEREDEN ÇIKTI. 'EVET' DERSİN 'HAYIR' DERSİN NE BU TELAŞ? NE BU ACELE? NEYİN PEŞİNDESİN SEN? KAYMAKAM ÇIKIYOR. DİYOR Kİ 'BEN EVET VERECEĞİM' KAYMAKAM BEY BAK SENİN KAYMAKAM OLDUĞUN İLÇEDE 'HAYIR' DİYECEKLER VAR. 'EVET' DİYECEKLER VAR. SEN KAYMAKAMSIN. 'EVET' VEREBİLİRSİN. AMA NE KONUŞUYORSUN. NE DEMEK İSTİYORSUN? KİME DİLEKÇE VERİYORSUN? KİME MÜRACAAT YAPIYORSUN? DEVLET EVET DİYOR MİLLET DE HAYIR DİYOR

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz