Kılıçdaroğlu İstanbul'da muhtarlarla buluştu

Kılıçdaroğlu İstanbul'da muhtarlarla buluştu

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da muhtarlarla biraraya geldi.. Anayasa değişikliğine yönelik referandumuyla ilgili bir kez daha "Bu, parti değil memleket meselesidir" dedi.. "Tek adam" eleştirisini sürdüren Kılıçdaroğlu, " Evet demenin vebali ağırdır. Hesabını kimse veremez" diye konuştu.

DEMOKRASİ Mİ İSTİYORUZ TEK ADAM REJİMİ Mİ? YAPACAĞIMIZ SEÇİM BU.

İstanbul'da muhtarlarla biraraya gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, referandum için hayır çağrısını yineledi.. 16 Nisan'da yapılacak seçimin bir parti meselesi olmadığını söyledi..

BU, BİR KİŞİYİ SEVMENİN ÖTESİNDE BİR MEMLEKET MESELESİDİR SON İKİ YILDIR FİİLİ DURUM VAR. EKONOMİ Mİ DÜZELDİ? İNSANLAR KENDİNİ RAHATÇA İFADE Mİ EDİYOR? ŞİMDİ BU DURUM HUKUKİ ZEMİNE ULAŞTIRILIYOR. BU SİSTEMDE KİMSENİN CAN VE MAL GÜVENLİĞİ OLMAYACAK. AÇIK VE NET. KİŞİYE BAĞLI SİSTEM OLMAZ.

"Tek adam" eleştirisini sürdüren Kılıçdaroğlu, "Evet demenin vebali ağırdır" dedi; bir kez daha Amasya Tamimi'ni hatırlattı...

AMASYA TAMİMİNDE NE DİYOR. MİLLETİN İSTİKBALİNİ, MİLLETİN AZİM VE KARARI KURTARACAKTIR. TEK ADAM MI VARDI ORADA. HAYIR.. MECLİSİ KURDUK, TEK ADAMA MI VARDI ORADA. HAYIR. ŞİMDİ MECLİSİN YETKLİLERİNİ ALIP BİR KİŞİYE VERİYORLAR. SORUN ALİ VELİ İŞİ DEĞİL. ŞİMDİKİ CUMHURBAŞKANI SONRAKİ DEĞİL. SORUN TÜRKİYE'NİN NASIL YÖNETİLECEĞİDİR. EVET DEMENİN VEBALİ AĞIRDIR. HESABINI KİMSE VEREMEZ ÖYLE YETKİLER VERİYORUZ BİR KİŞİYİ İKNA EDERSENİZ 24 SAAT İÇİNDE TÜRKİYEYİ ELE GEÇİREBİLİRSİNİZ.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz