Erdoğan'dan gurbetçilere çağrı

Erdoğan'dan gurbetçilere çağrı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'de katıldığı toplu açılış töreninde Avrupa ülkelerinde yaşayan Türklere seslendi, "3 değil, 5 çocuk yapın. Avrupa'nın geleceği sizlersiniz" dedi. Erdoğan, Avrupa Adalet Divanı'nın başörtüsü kararına bir kez daha tepki gösterdi. Erdoğan'ın hedefinde, ana muhalefet lideri ve barolar birliği başkanı da vardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'de toplu açılış töreninde konuştu...
Avrupa ülkeleriyle yaşanan krize değinen Erdoğan, gurbetçilere çağrıda bulundu...

ORALARA SIKI SAHİP ÇIKIN. DAHA İYİ SEMTLERDE YAŞAYIN. EN İYİ ARABALARA BİNİN. EN GÜZEL EVLERDE OTURUN. ÜÇ DEĞİL BEŞ ÇOCUK YAPIN. ÇÜNKÜ AVRUPA’NIN GELECEĞİ SİZLERSİNİZ.

Erdoğan, Avrupa Birliği Adalet Divanı'nın başörtüsü kararına bir kez daha tepki gösterdi...

BAŞÖRTÜSÜNÜ YASAKLIYOR. BIKTIK YA BIKTIK. HANİ DİN İNANÇ ÖZG. VARDI SIKIYSA KİPAYI DA YASAKLASANA. BUNLAR ÇOK YÜZLÜ ÇOK.

Ve Hollanda ile yaşanan kriz... Erdoğan, Türklere yönelik sert müdahalesi nedeniyle hollanda polisi için gladyatör benzetmesi yaptı, hükümit eleştirdi...

BENİM BİR BAYAN BAKANIMA KAPILARI KAPATAN VE KENDİ TOPRAĞIM SAYILAN KONSOLOSLUĞA SOKMAYANLARA BİZİM DE KAPIMIZ KAPALIDIR. BENİM BAKANIMA UÇUŞ YASAĞI GETİRENE BİZİM DE UÇUŞ YASAĞIMIZ VARDIR. HÜSEYİN KURT KARDEŞİMİ KÖPEKLERE ISIRTANLARIN ESKİ ROMA'DAKİ GLADYATÖRLERDEN NE FARKI VAR?
SEÇİM BİTİNCE DE ÇARK EDİYORLAR. YOK ÖYLE YAĞMA YOK. KAHVALTI YAPAR YEMEK YERİZ TERBİYESİZLİĞE BAK YA DALGA MI GEÇİYORSUN... HUSUMET GÖSTEREN HERKESE DE BEDELİNİ ÖDETMEK BOYNUMUZUN BORCU.

Erdoğan'ın hedefinde Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu da vardı...

BURADAN BİRİLERİ DE ORAYA GİTMİŞ. TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANI, GÜYA HUKUKÇU. HEM DE ÖNÜNDE PROFESÖR VAR. TÜRKİYE’DEN KAÇIP AVRUPA’YA GİDEN TERÖRİSTLERLE ORTAK SALON TOPLANTILARI YAPIYOR. SEN BU ÜLKEDE NASIL BUNDAN SONRA HUKUKÇU KİMLİĞİYLE DOLAŞACAKSIN YA?

Cumhurbaşkanı, Yenikapı ruhunu sahiplenemedi dediği CHP Lideri'ne de yüklendi...

İÇİMİZDEKİ HOLLANDALILARA NE OLUYOR? ANA MUHALEFETİN BAŞINDAKİ ZAT VE AVANESİ TERÖR ÖRGÜTLERİYLE BİR OLMUŞLAR, İÇİNDE OLMAYAN HER ŞEYİ İÇİNDEYMİŞ GİBİ GÖSTEREREK ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNİ KARALAMAYA ÇALIŞIYORLAR. HOLLANDA’DAKİ ALMANYA’DAKİ IRKÇILAR, KENDİ ÜLKELERİNDEKİ MÜSLÜMANLAR İÇİN NE YAPIYORLARSA, BUNLAR DA AYNI TAKTİĞİ ÜLKEMİZDEKİ SURİYELİLERE KARŞI UYGULAMAYA ÇALIŞIYORLAR. KILAVUZU KARGA OLANIN NOKTA NOKTA… SÜREKLİ TEK ADAM LAFI EDİYOR YA, ASLINDA KENDİSİNİ TARİF EDİYOR.ŞİMDİ DİYORLAR Kİ “CUMHURBAŞKANI KARARNAME ÇIKARACAK, ONLARLA YÖNETECEK ÜLKEYİ” YAPMA ETME, ANAYASA’NIN TÜM MADDELERİ HER ŞEYİN ÜSTÜNDEDİR.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz