CHP'li Muharrem İnce, Edirne'de konuştu

CHP'li Muharrem İnce, Edirne'de konuştu

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, referandum çalışmaları kapsamında Edirne’de halka seslendi... İnce, referandum maddelerini anlatarak hükümeti eleştirdi... "hayır diyenlere terörist diyen terbiyesizdir.” dedi...

Edirne'de halka hitap eden CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, hükümetin, anayasa maddelerine güvenmediği görüşünde...

"ÖNCE 18 MADDEYİ OKU. BURAYA EVET DERSEK TERÖR BİTECEKMİŞ, EKONOMİ DÜZELECEKMİŞ. BEN 50 KERE OKUDUM HİÇBİR MADDEDE EKONOMİ VE TERÖRDEN BAHSETMİYOR. HANGİ MADDE İLE MADDESİNİ SÖYLE. NEDEN BUNU OKUMUYORLAR, MALINA GÜVENMİYOR. GÜVENSE MADDELERİ TARTIŞIR. MALINA GÜVENMEDİĞİ İÇİN ALMANYA İLE KAVGA HOLLANDA İLE KAVGA. HAYIR DİYENLER TERÖRİST BUNLARI KONUŞUYOR. SABAH AKŞAM YALAN SÖYLÜYOR. HAYIR DİYENLERE TERÖRİST DİYOR. SİZ TERÖRİST MİSİNİZ, SİZ PKK'LIMISINIZ, SİZ FET֒CÜMÜSÜNÜZ, IŞİD'ÇİMİZİNİZ. HAYIR DİYENLERDE EVET DİYENLERDE BU MEMLEKETİN EVLADI. EVET DİYENLER EMİN OLUNKİ BİR KERE OKUSALAR YÜZDE 1 BİLE EVET ÇIKMAZDI. AMA HAYIR DİYENLERE TERÖRİST DİYEN TERBİYESİZDİR"

Hollanda ile yaşanan krizi "danışıklı dövüş" olarak niteleyen İnce'nin, hedefinde Cumhurbaşkanı Erdoğan vardı...

"MUHARREM İNCE İŞKEMBEDEN ATMAZ. YIL 2004. RAUF DENKTAŞ TÜRKİYE’DE MİTİNG YAPMAK İSTİYOR. RECEP TAYYİP DİYOR Kİ GİT KIBRIS’TA YAP DİYOR.
BU MİTİNGİ AKŞAMA TELEVİZYONLARDA GÖRECEK MİSİNİZ? HAYIR GÖSTERMEYECEKLER.
BİZ KENDİMİZ YASAKLIYORUZ YURTDIŞINDA MİTİNG YAPMAK YASAK DİYE. SONRA BİZ DANIŞIKLI DÖVÜŞÜKLÜ HOLLANDA İLE BİRBİRİMİZE GİRİYORUZ. MİLLİYETÇİLERDEN BÖYLELİKLE OYLARI ALIRIZ. TEZGAH HAZIR. DERTLERİ ŞU EVET ÇIKSIN DA TÜRKİYE’NİN İTİBARI NE OLURSA OLSUN. TÜRKİYE UMURLARINDA DEĞİL."

İnce, Başbakan Binali Yıldırım'ın meydanlardaki konuşmasını da eleştirdi...

"BEN LÜZUMSUZUM BEN GEREKSİZİM DİYEN KENDİNİ YOK EDEN BİR ADAM VAR. BAKIN EVET DİYİN DİYOR. ÇANAKKALE GEÇİLMEZ DEDİLER GEÇTİK DİYOR. YAHU O SÖZÜ SANA SÖYLEMEDİLER Kİ İNGİLİZLERE FRANSIZLARA SÖYLEDİLER. DOLAR DİYOR DOLMASA NE OLUR DOLSA NE OLUR DİYOR. BOLU’LULARA DİYOR Kİ SİZLER BOLU BEYİN TORUNLARI. BOLU BEYİ EZİYET EDENDİR ZULÜM EDENDİR. BİZ KÖROĞLU’NUN TORUNUYUZ, DADALOĞLU’NUN TORUNUYUZ, İSTANBUL’A GELDİKLERİN DE “GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER” DİYEN MUSTAFA KEMAL VARDIR BİZ ONUN TORUNUYUZ.
"ALMANLAR BİZİ ÇEKEMİYORMUŞ. BİNALİ YILDIRIM ÖYLE ANLATIYOR. NİYE; KÖPRÜ YAPMIŞIZ BİZ, ALMANLAR BİZİ ÇEKEMİYORMUŞ. NİYE ÇEKEMESİN ADAMLAR O KÖPRÜYÜ 100 SENE ÖNCE YAPMIŞ ZATEN. SENİN YAPTIĞIN KÖPRÜDEN ALMANLAR’IN YAPTIĞI ARABAYA BİNEREK GEÇİYORSUN, SEN NE KONUŞUYORSUN. BİR DE ŞUNU DİYOR Kİ ‘ÜÇÜNCÜ KÖPRÜYÜ YAPTIK, GÖRMÜYOR MUSUN' ÜÇÜNCÜ KÖPRÜYÜ YAPTIĞINA GÖRE BİRİNCİ VE İKİNCİ KÖPRÜYÜ YAPMIŞLAR DEMEK Kİ. BİRİNCİ KÖPRÜ 1973'TE YAPILDI. 45 SENE ÖNCE BU MİLLET YAPTI. KÖPRÜ YAPTIN ALLAH RAZI OLSUN, TEŞEKKÜR EDERİM. 6070 LİRA PARAYI VERİP GEÇİYORUZ. YAHU O DOLARLARIN HEPSİ ANA SIĞMAZ Kİ, ARTAN İLE DE KÖPRÜ YAPACAKSIN TABİİ Kİ. BİRAZ YAPACAKSIN, NE VAR Kİ BUNDA"

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz