Böke: Ekonomik bunalımın nedeni siyasi

Böke: Ekonomik bunalımın nedeni siyasi

Ana muhalefet, dövizdeki tırmanışa dikkati çekerek, yaşananların nedeninin, siyasi olduğunu savunuyor... İktidarın, ekonomideki tavrını eleştiren cumhuriyet halk partisi sözcüsü, Olağanüstü hal uygulaması ile anayasa değişiklik teklifinden vazgeçilmedikçe, ekonomik sorunların çözümlenemeyeceğini öne sürdü.

BEN BURAYA GELİRKEN DOLAR 388 Dİ..NEDEN DEMOKRASİ YOK SAYILIYOR..HUKUK YOK SAYILIYOR..ÜLKE BİR FELAKETE SÜRÜKLENİYOR. TC NİN İÇİNE GİRDİĞİ EKONOMİK BUNALIMIN NEDENİ SİYASİDİR..

Anayasa teklifi mesaisi nedeniyle Cumhuriyet halk partisi Merkez yönetim kurulu toplantısı meclis'te yapıldı. Toplantının ardından kameraların karşısına geçen parti sözcüsü Selin Sayek Böke'nin gündeminde ekonomik gelişmeler ve dövizdeki rekor artışlar vardı..

ZATEN KÖPRÜLER ZAMNLANDISAĞLIK KATKI PAYLARI ATTI..DAHA BUGÜN BU HAFTA BENZİNE 7 KURUŞ ZAMN GELDİ..BU ZAMLAR BU SORUMSUZ SİYASETTEN KAYNAKLANIYOR. HÜKÜMET DURUMUN CİDDİYETİNİN FARKINDA DEĞİL...EKONOMİ YANARKEN ADETA İZLİYOR..HATTA SİYASİ BİR HIRSLA YANGINI KÖRÜKLEMEK İÇİN YAPILMAMASI GEREKEN HERŞEYİ YAPIYOR..

Böke, merkez bankasının müdahalesinin de ateşi söndürmediğini söyledi..

DÜN MERKEZ BANKASI BİR MÜDAHALE YAPIYORSUNUZ 1 BUÇUK MİLYAR DOLARI PİYASAYA DAĞITTI..ETKSİ 15 DK SÜRDÜ ..O 15 DAKİKADA O 1 BUÇUK MİLYAR DOLAR ERİDİ...

Chp sözcüsü, krizden nasıl çözüleceğine ilişkin partisinin görüşünü de açıkladı..

TC YENİDEN BİR DEMOKRASİ OLMA TAVRI SERGİLEMEDEN OHAL VE REJİM DEĞİŞİKLĞİNDEN VAZGEÇLMEDEN ADİL VE EKONOMİK REFORMLAR YAPILMADAN BU İŞ ÇÖZÜLEMEZ.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz