Erdoğan'dan Charlıe Hebdo'ya Tepki

Erdoğan'dan Charlıe Hebdo'ya Tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermenistan ile Azerbaycan arasındaki çatışmalar konusunda Rusya lideri Putin ile görüşmesinin ayrıntılarını açıkladı. Erdoğan, görüşmede Putin'e, "Bu konuda samimi bir adım atalım. bu işi bitirmek durumundayız" dediğini aktardı... Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı, Fransız dergisi Charlie Hebdo'ya tepki gösterdi; Suriye'ye ise yeni bir operasyon sinyali verdi..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı İslam karşıtı Fransız Charlie Hebdo dergisinin kendisini hedef alan ahlaksız karikatürüne bu sözlerle tepki gösterdi; "Hedefin şahsım değil, savunduğumuz değerler olduğunu biliyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son dönemde Batı'da artan islam karşıtlığı ile ilgili Avrupa'ya grup kürsüsünden seslendi...

Azerbaycan-Ermenistan arasında devam eden gerilimde gözler Rusya'da...

Erdoğan çözüm için Rusya lideri Putin'le yaptığı telefon görüşmesini anlattı.

Hatay'daki saldırı girişimi de Erdoğan'ın gündemindeydi.. Cumhurbaşkanı saldırı üzerinden Suriye'de yeni bir operasyon sinyali verdi..

Erdoğan'ın Fransa'ya boykot çağrısı sonrası CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Emine Erdoğan'ın Fransız marka çantasını yakmasını söylemişti.

Erdoğan grup toplantısında CHP liderine de yanıt verdi..

Toplantı sonrası basın mensuplarıyla biraraya gelen Erdoğan'a MHP lideri Bahçeli'nin askıda ekmek kampanyası da soruldu..

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz