MEDİPOL BAŞAKŞEHİR TEKNİK DİREKÖRÜ OKAN BURUK

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR TEKNİK DİREKÖRÜ OKAN BURUK

Okan Buruk Şampiyonlar Ligi H Grubu'nda Paris Saint-Germain maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Hem kendileri, hem de Türkiye için önemli bir karşılaşma oynayacaklarını belirtti.

Bir yandan altını çizdiğimiz ülke puanı ve türkiye'nin sıralamadaki yeri için önemli bir maç. Başakşehir takımı, benim ve oyuncularımız için ilk defa yer aldığımız arenada ilk iç saha maçımızı oynayacağız.
Bunun heyacanını, coşkusunu yaşıyoruz. bir yandan maça hazırlanıyoruz, bir yandan lig maçları oynadık. Zorlu da bir dönemden geçiyoruz ama oyun olarak son haftalarda gelişen hem psikolojik hem fiziksel anlamda daha iyi yerlere gelen bir başakşehir takımını son 3 maçta gördük. bunu geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Rakiplerinin, dünyanın en önemli oyuncularına sahip olduğunun altını çizen Buruk, iddialı konuştu.

Hücum hattı ne kadar güçlü olsa da oyun içerisinde zaman zaman rakiplerine çok fazla pozisyon veren bir takım. İlk maçında kendi sahasında manchester united'a kaybetti, biz deplasmanda yenildik.
İlk maçımızda özellikle ikinci devre oyun olarak daha iyiydik. Çok önemli bir takım ama bu sene baktığımızda iki tane lig karşılaşması, bir tane şampiyonlar ligi karşılaşması kaybetmiş bir takım.rakipte kim olursa olsun, korkmamamız gerekiyor. hiçbir takım yenilmez değildir.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz