"Türkiye Cumhuriyeti Yıkılmayacaktır"

"Türkiye Cumhuriyeti Yıkılmayacaktır"

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye Cumhuriyeti sokakta kurulmadı, sokakta ekmek yoktur var diyorsanız sonuçlarını göz almak zorundasınız" dedi. Meclis'te konuşan Bahçeli'nin hedefinde Fransa Cumhurbaşkanı Macron ve Hollanda Özgürlük Partisi Genel Başkanı Wilders de vardı. MHP Lideri, Hatay'ın iskenderun ilçesindeki bombalı saldırının da zamanlamasına dikkat çekti; Amerika Birleşik Devletleri'ne yüklendi.

Sancak inmeyecek bayrak düşmeyecek ezan susmayacak Türkiye cumhuriyeti yıkılmayacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, parti grup toplantısındaki konuşmasına bu sözleriyle başladı; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi mesaj verdi, ardından Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini savundu, ama hedefinde millet ittifakı vardı.

Bunların ahı gitmiş vahı kalmıştır bunları ayakta tutan mecalleri bile tükenmiştir ...Cumhur ittifakı 7 düvele direnmektedir ...bu masalın sonuna karmaşık ihtilaflarla gelinmiştir.

MHP Genel Başkanı son dönemlerde yaşanan bir tartışmaya değindi; sert mesajlar verdi.

Tehlikeli sokak edebiyatı son günlerde telafuz edilmektedir.

Hodri meydan Türkiye Cumhireyeti sokakta kurulmadı ..sokak serserilerine teslim edilmeyecektir.

Bahçeli, sokak eylemleri iddialarına ateş püskürdü

Askıda ekmek vardır ama size sokakda ekmek yoktur...var diyorsanız sonuçlarını göze almak zorundasınız.

Bahçeli, sokak eylemleri iddialarına tepki gösterirken konuşmasının bir bölümünde dili de sürçtü; yardımına milletvekilleri yetişti.

Paris'te herhalde pasta diyemedi ..dilimiz dönmüyor hemen kırgısıztan belarous akla gelir yok öyle yağma ekmeğe de vatana da sahip çıkacağız

MHP Lideri , Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un İslam'a yönelik tepki çeken açıklamalarını hatırlattı; o da tepkisini gösterdi

İslamı yeniden yapılandıracaklarını söyleyen cehaletin ...kriz yaşandığı ileri sürmek süflis ve lmocrano'un haddi değildir.

Allah katında kıyamete kadar geçirle olan tek hak din islamdır.

Geçtiğimiz günlerde Hollanda Özgürlük Partisi Genel Başkanı Geert Wilders, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik hakaret içerikli bir karikatür paylaşmıştı, Bahçeli o isme de yüklendi.

Hollanda özgrülük partisizinin soysuz başkanı Türkiye Cumhurbaşkanına terörist diyecek kadar alçalmış...gözler önüne sermiştir terör örgütleriyle yasak ilişki yaşayan bu karanlık siyasetçinin ve destekçilerinin terörizmin avrupa’da konuşlanan temsilcileri
oldukları izahtan varestededir.


MHP Genel Başkanı , dağlık Karabağ üzerinden eleştiri oklarını bu kez Amerika Birleşik devletleri'ne gönderdi

ABD'nin dağlık Karabağ üzerinden yaptırım tehdidinde bulunması behnude bir tehdittir ayrıca s 400'ün test edilecek olması Türkiye'yi kınaması ..kimin destekleyip destekleymeyeceğini abd'ye mi soracağız

Devlet Bahçeli, Hatay'ın iskenderun ilçesindeki bombalı saldırının zamanlamasına da işaret etti.

ABD'nin ..güvenlik uyarısından sonra kısa süre sonra bu terör olanının ortaya çıkması kuşkularımızı arttırmıştı.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz