Bahçeli'den, Kılıçdaroğlu'na;

Bahçeli'den, Kılıçdaroğlu'na;

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk Tabipleri Birliği'ni hedef alan açıklamalarını eleştiren Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yanıt verdi. Bahçeli, "TTB’ne yönelik eleştirilerime Kılıçdaroğlu’nun cevap vermesi gayet doğaldır. Zira, kaynakları aynıdır" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin "kapatılmalı" dediği Türk Tabipleri Birliği’ne destek vermek için ziyarette bulunmuş, "Hekimler, iktidarı uyarmayacak da kim uyaracak?" açıklamasında bulunmuştu.

Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi.

"Virüsle mücadeleyi köstekleyen CHP Genel Başkanı, bu söylediklerimi anlayamaz" ifadesini kullanan Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını hezeyan olarak niteledi.

Devlet Bahçeli, salgınla mücadele edenlere biz sözünün olmadığını belirtti.

TTB'ne yönelik eleştirilerime kılıçdaroğlu'nun cevap vermesi gayet doğaldır. zira kaynakları aynıdır. kovid-19'la mücadele edenlerle ilgili en küçük sözüm yokken var demek müfterilik ve utanmazlıktır. kılıçdaroğlu keşke bir yalan makinesine bağlanıp bu konuşmasını yapsaydı

Bahçeli açıklamasında, "sağlık çalışanlarına yönelik şiddet vakalarını şiddetle lanetlediğini" de vurguladı.

MHP lideri, kademeli olarak başlayan yeni eğitim-öğretim yılına ilişkin de değerlendirmelerde bulundu.

Dilerim ki, bütün öğrencilerimiz kısa süre içinde sınıflarına ve öğretmenlerine kavuşur. Kontrollü yüzyüze eğitim sürecinde okul yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, elbette sevgili çocuklarımızın büyük bir hassasiyet ve dikkat göstermeleri de yegâne temennimdir.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz