Mhp Lideri Bahçeli: "Sayın Cumhurbaşkanımız ve Hükümeti Yalnız Değildir"

Mhp Lideri Bahçeli: "Sayın Cumhurbaşkanımız ve Hükümeti Yalnız Değildir"

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "ABD ziyareti hakkındaki karar kendi takdiridir" dediği Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteklerinin tam olduğunu açıkladı.

Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan 13 Kasım'da ABD'ye gidecek mi?.. Ankara'da Erdoğan'ın ABD ziyareti tartışılıyor.

Gitmeden önce bir kendileri ile telefon görüşmesi yapacağız o telefon görüşmesine göre nihai kararını vereceğim. Arkadaşlar irtibat kurmaya çalışıyorlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan son olarak bu açıklamayı yapmıştı. Erdoğan'ın ABD ziyareti MHPLideri Devlet Bahçeli'nin de gündemindeydi.

Sayın Cumhurbakanımızın Abd ziyareti hakkındaki kararı tamamıyla kendi kararıdır. Bütün gelişmeleri , milli ihtiyaçları , dış politika ile ilgili hedefleri siyasi akıl ve süzgecinden geçirip bir sonuca ulaşacak olan da Sayın Erdoğan'dır

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteğini yineledi.

Devleti yöneten bellidir , Hükümet Bellidir . Karar alma mekanizmaları da bilinmektedir. Biz Sayın Cumhurbaşkanımızın alacağı karar ne olursa olsun yanındayız, desteğimiz tamdır.

Bahçeli, hassas bir süreçten geçildiğini söyledi; eleştirilere de yanıt verdi.

Hassasiyet düzeyi bir hayli fazla olan bu meseleyle ilgili ülkemizin elini zayıflatmaktan azami derecede ve kesinlikle kaçınırız

Bulanık suda balık avlama merakı olanların ne söylediği , niyet okuma hevesi taşıyanların neyi anlattığı bizim ilgi sahamız dışındadır. Türkiye dış Dünyaya karşı tek ses, tek yürek, tek nefes olmalıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümeti yalnız değildir.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz