Chp'den Abd ile Anlaşma" Değerlendirmesi

Chp'den Abd ile Anlaşma" Değerlendirmesi

Amerika Birleşik Devletleri ile varılan mutabakat için Anamuhalefet Partisi'nden değerlendirme, parti sözcüsü Faik Öztrak'tan geldi. Öztrak, "Amerika Birleşik devletleri terör örgütü YPG'ye vekaleten masaya oturdu" dedi; sorunu çözmenin yolunun Şam- Ankara yolundan geçtiğini yineledi. Faik Öztrak'ın gündeminde Amerika Birleşik Devletleri'nde Halkbank dosyasının yeniden açılması ve ekonomi de vardı.

Ankara'da gündemin en önemli başlığı, Suriye'deki gelişmeler ve ABD ile varılan anlaşma... Anamuhalefet Partisi de o anlaşmayı değerlendirdi.

Saray iktidarı abd ile rusya arasında pinpon topuna dönmüş durumda ...Devlet aklı saray iktidarında buhar olup uçtu

Turmp'ın tehdit mektupları ...Yaşananlar açıkçacsı bize güven vermemekttedir ....Onun yardımcısıyla oturup boy boy poz verdi.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak , Cumhurbaşkanlığı sarayında ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence ve beraberindeki heyet ile yapılan görüşmeyi yorumlarken, tartışma yaratan iddiaları yeniden gündeme taşıdı.

Yabancı basın erdoğan ile pence arasındaki görüşme devam ederken abd'li yetkililerin ypg ile görüştüğünü yazdı. Saray'da jammerlar vardır herhalde. Anlaşılıyor ki bu görüşme için saray'da bir telefon tahsis edilmiştir. Fetö örgütüne Devletin kozmik
odalarını açanlar saray'ın odalarını, telefonlarını teröristlerle görüşme için açmıştır.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün İstanbul'da anlaşmanın terör örgütü ile değil Amerika Birleşik devletleri ile olduğunun altını çizmişti. CHP'nin yorumu da dikkat çekti.

Abd....Ypg'lilere vekaleten masaya oturdu.

Erdoğan'ın Suriye politikası batağa saplanmıştır ......Sorunu çözmenin yolu şam ve Ankara yolunu açmaktır

Trump'ın Erdoğan'a, diplomaside görmeye alışık olunmayan bir üslupla gönderdiği mektuba ilişkin tartışmalar da sürüyor.

Trump'ın mektubu Ak parti genel başkanı tarafından sineye çekildi. Trump sevgisi ne zamandan beri TÜrkiye Cumhuriyeti’nin önüne geçti? Kepazeliklerle dolu bir Tiyatro izliyoruz. Buna bu ülkenin insanlarının hazmetmesi mümkün değil.

CHP'nin gündeminde ABD savcılığının Halkbank dosyasını yeniden açması da vardı.

Halk Bank dosyasında ...İlk defa CumhurbaşkanI Erdoğan v adamadının da adı geçiyor HAlkbank dosyasının açıldığı duyan şu anki merkez bankası başkanı Abd'de toplantıya katılmaktan vazgeçtiler, daha doğrusu gidemediler"

CHP sözcüsü Öztrak, ekonomiyi değerlendirmeyi de unutmadı

Ekononimiz batan gemisiniz....keman ile milleti oyalamaya çalışıyorlar.


Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz