15 Temuz Hain Darbe Girişiminin Yıldönümü

15 Temuz Hain Darbe Girişiminin Yıldönümü

Türkiye Büyük Millet Meclisi, 15 Temmuz'da hain darbecilerin hedefindeydi. 15 Temmuz'un yıldönümü öncesi Gazi Meclis'te fotoğraf sergisi açıldı. Serginin açılışını yapan Meclis Başkanı Mustafa Şentop, birlik beraberlik mesajı verdi.

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı Türk halkının ve devletin yaptığı şanlı direnişin sembol yerlerinden biriydi Türkiye Büyük Millet Meclisi

FETÖ'nün hain darbe girişimini öğrenen iktidar ve muhalefet milletvekilleri Meclis'e koştu ve birlikte güçlü bir duruş sergileyen milletvekilleri, Meclis Genel Kurulu'nu çalıştırıp hainlere sert bir tepki verdi.

Defalarca bombalandı; mermilerin hedefi oldu Türkiye Büyük Millet Meclisi... Hain darbe girişiminden 3 yıl sonra 15 Temmuz'un yıldönümü öncesi Gazi Meclis'te fotoğraf sergisi açıldı.

Serginin açılışını yapan Meclis Başkanı Mustafa Şentop, birlik beraberlik mesajı verdi.

Meclis Başkanı Şentop, "Foto Muhabirlerinin Gözü"yle adlı sergiyi gezdi, fotoğrafları yakından inceledi.

Bu arada 15 Temmuz'da, Meclis Başkanı Mustafa Şentop ve beraberindeki heyet, Özel Harekat Başkanlığı ve TÜRKSAT'ı da ziyaret ederek buradaki anma törenlerine katılacak.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde da anma töreni gerçekleştirilecek. Meclis Genel Kurulu, 15 Temmuz Pazartesi günü saat 14.00'te özel gündemle toplanacak.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz