Binali Yıldırım'dan ortak yayın açıklaması

Binali Yıldırım'dan ortak yayın açıklaması

Adalet ve kalkınma partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, rakibi CHP adayı Ekrem İmamoğlu ile yapacağı ortak yayın hakkında konuştu. Verimli bir yayın olmasını dileyen Yıldırım, "detaylar hakkında moderatör bize bilgi verecek" dedi.

Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmalarını Silivri ve Çatalca'da sürdürdü.

Yıldırım, programı sırasında gazetecilerin sorularını da yanıtladı; Gündemde, rakibi CHP adayı Ekrem İmamoğlu ile pazar günü yapacağı ortak tv yayını vardı.

"İSTANBULU KONUŞUCAZ BU ŞEHİRDE YAŞAYAN 15 MİLYON DOĞRUDAN ADAYLARDAN NE DÜŞÜNDÜKLERİNİ DUYACAKLAR VERİMLİ YAYIN OLMASINI DİLERİM. DETAYLAR ÇALIŞILIYOR. MODERATÖR BİZE BİLGİ VERCEK"

Yıldırım'a, program moderatörünün İsmail Küçükkaya olarak belirlenmesi de hatırlatıldı.

"İSMAİL DE BAŞARILI PROG YAPAN BİR ARKADAŞIMIZ UMARIM BU YAYINDA DA BAŞARISINI SÜRDERECEKTİR. BAŞINDAN BERİ KİM OLURSA OLSUN DEDİM UĞUR DÜNDAR DEMİTİM BİLEMEDİĞİM BİR NEDENLE KABUL ETMEDİ"

Binali Yıldırım, A Milli Takım'ın İzlanda'da yaşadığı skandala da değindi.

"BİZİM GENÇLERİMİZİN MORALİNİ BOZMAK İÇİN MODASI GEÇMİŞ YÖNETMELER UYGULUYORLAR. ESKİDEN BAŞARISIZ OLSUNLAR DİYE YAPILIRDI YAPTIKLARI HAREKET BİZİM ÇOCUKLARIMIZI DAHA DA MOTİVE EDECEK BAŞARIYI SAĞLAYACAKLARINA İNANIYORUM"

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz