Başkent Üniversitesi'nde iletişim fakültesi'nin 2. karma sergisi başladı

Başkent Üniversitesi'nde iletişim fakültesi'nin 2. karma sergisi başladı

Bu yıl 2'incisi düzenlenen Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Karma Sergisi, Galeri Başkent'te açıldı. Serginin açılışını yapan Prof. Dr. Ali Haberal, iletişim fakültesi öğrencilerinin yıl boyunca yaptıkları projeler hakkında bilgi aldı. Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Dünya Organ Nakli Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal da öğrencilerin bu mutlu ve heyecanlı gününde onları yalnız bırakmadı. Başarılı projelerin yer aldığı sergiye katılan Prof.Dr. Mehmet Haberal, öğrencilerin çalışmalarını yakından inceledi.

2'incisi düzenlenen Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Karma Sergisi, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal ve İletişim Fakültesi Öğretim Üyeleri'nin kurdele kesimiyle açıldı.

Kurdele kesiminin ardından Prof. Dr. Ali Haberal ve İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Yağcı açılış konuşması yaptı.

"2.DÜZENLENEN KARMA SERGİNİN AÇILIŞ TÖRENİNDE SİZLERLE BERABERİZ. EKİP ÇOK HEYECANLI BAŞTA ÖĞRENCİLERİMİZ HOCALARIMIZ. YAPILAN EMEİN HERKESLE PAYLAŞILMASI ÇOK ÖNEMLİ. BU BİR EMEK. YAPILANALAR SERGİLENİYOR. İNŞALLAH SEKTÖRDE DEĞERLENDİRİLECEK BAŞTA SAYIND EKANIMIZ OLMAK ÜZERE ÖĞRENCİLERE AİLELERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ . SERGİNİN YOĞUN BİR ŞEKİLDE DÜZENLENMESİNİ BEKLİYORUZ EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEKRAR TEŞEKKÜRLER"

"DEĞERLİ ARAKDAŞLARIM SAYIN REKTÖRÜM SEKTÖR TEMSİLCİLERİ, ÇOK HOŞGELMİŞ SEVGİLİ MEZUNLAR, SİZ HEYECANLISINIZ DA BANA NOLUYOR. HERHALDE BU HEYECAN BULAŞICI, EMEĞİ GEÇEN HOCALAR, ÖĞRENCİLERİM ELLERİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK SAYGILAR"

Öğrencilerinin yaptıkları çalışmalardan dolayı duyduğu heyecanı gizlemeyen İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yağcı'nın, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haberal'a bir de müjdesi vardı.

"HOCAM ÇOK GÜZEL BİR MÜJDE VEREYİM YENİ HABER, 10 ÖĞRENCİMİZ GOLDEN TURTEL DİYE BİR YARIŞMA VAR, FİNALE KALDILAR HOCAM ŞU ANDA 10 ESER BURADA SERGİLENİYOR. BİR ALKIŞ DAHA AFERİN SİZE "

Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haberal sergide yer alan bütün standları gezerek öğrencilerden yaptıkları projeler hakkında bilgi aldı.

Öğrenciler ve yaptıkları çalışmalarla yakından ilgilenen Ali Haberal derslikleri de ziyaret etti.


Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Dünya Organ Nakli Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal da Galeri Başkent'i ziyaret ederek, öğrencilerin çalışmalarını yakından inceledi.

Ulusal ve uluslararası arenada başarı ile ayrılan projelerin yer aldığı onlarca çalışma, 17 Mayıs tarihine kadar Galeri Başkent'te sergilenecek.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz