Ekrem İmamoğlu engelli vatandaşlarla iftar yaptı

Ekrem İmamoğlu engelli vatandaşlarla iftar yaptı

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, iftarı 600 engelli vatandaşla birlikte yaptı. Daha sonra Şişli'de vatandaşlara seslenen İmamoğlu, "17 günlük hizmet dönemimiz gereği su ve ulaşımda indirim yapıldı" dedi...

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, iftarda 600 engelli vatandaşla biraraya geldi.

Bakırköy'de yapılan iftarda konuşma yapan İmamoğlu'nun sözleri, işitme engelli vatandaşlar için işaret diline de çevrildi.

"İSTANBULU N TÜM ENGELLİ KARDEŞLERİME ADİL BİR ŞEHİR OLMASI İÇİN MÜCADELE EDECEĞİM. ENGELSİZ ERİŞİLEBİLİR BİR ŞEHİR OLMASI İÇİN MÜCADELE EDECEĞİM. BEN SEÇİLMİŞ BAŞKA OLARAK ORADA ÇALIŞAN HER KARDEŞİMİN ADIMINI ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZI DÜŞÜNEREK ATACAĞINI SAĞLAYACAĞIM"

İmamoğlu'nun bir sonraki durağı Ataşehir oldu. Burada başrolünü usta sanatçı Şener Şen'in oynadığı "Zengin Mutfağı" oyununu izleyen İmamoğlu, çıkışta sanatçıları tebrik etti.

İmamoğlu burada gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

"BİZİM İÇİN DE SANAT MOLASI OLDU. TİYATROYA EŞİMLE BİRLİKTE İZLEDİM ŞENER ŞEN GİBİ USTAYI İZLEDİM GENÇ VE YETENKLİ OYUNCULARI EŞLİK EDİYOR SANAT HERKESE LAZIM"

İmamoğlu, daha sonra Şişli'de Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının başladığı yerde düzenlenen "İlk Adım" etkinliğinde vatandaşlara seslendi.

"ATAMIZI ANMAYA GELDİK RUHU ŞAD OLSUN İYİKİ... NE MUTLU BANA MUSTAFA KEMALİN EVLADI LARAK YOLA ÇIKIYORUM"

Ekrem İmamoğlu 17 günlük belediye başkanlığı süresinde yaptığı çalışmalar sonucu seçim vaatlerinin gerçekleştiğini söyledi....

"ÇOK ÇALIŞACAĞIZ KİMSENİN KALBİNİ KIRMAYACAĞIZ BİZ İSTANBULDA MİLLETÇE BİRARADA OLMANIN KEYFİNİ YAŞAYACAĞIZ. ULAŞIM VE SU İNDİRİMLİ OLDU....."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz