Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe'de Çiftçilerle iftar yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beştepe'de Çiftçilerle iftar yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftçilerle buluştuğu iftar programında konuştu. Türkiye ittifakı vurgusu yapan Erdoğan, "sandığa gölge düşmüşse en doğru yol milletin hakemliğine başvurmaktır" dedi. Cumhurbaşkanı yerli elektrikli traktörün seri üretime geçeceğinin müjdesini de verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'de çiftçilerle iftar'da buluştu.

İftar programında konuşan Erdoğan Türkiye İttifakı vurgusu yaptı.

"BİZDE KÜRT.... AYRIMI OLABİLİR Mİ "
"BİZİM DÜNYAMIZDA HİÇKİMSEYİ DIŞGÖRÜNÜŞÜNDEN DÜŞÜNCESİNDEN YADA İNANCINDAN DOLAYI ÖTEKİLEŞTİRMEME... TÜRKİYE İTTİFAKI DİYORUZ NEDEN YARADILANI YARADANDAN DOLAYI SEVİYORUZ ONUN İÇİN."

İstanbul seçimlerine değinen Oyların çalındığını ifade etti. Sandığa gölge düşmüşse en doğru yol milletin hakemliğine başvurmaktır dedi.

"SANDIK SANDIK DEMOKRASİNİN NAMUSU MİLLETİN ONURUDUR. BİZ MÜCADELEMİZİN HEPSİNİ SANDIKTAN ALDIĞIMIZ GÜÇLE KAZANDIK."
"MESELE BU ÇOK BASİT, ÇALDILAR. HİÇ KİMSENİN SANDIĞIN MAHREMİYETİNE EL UZATMASINA, DİZAYN ETMESİNE İZİN VERMEDİK. BUGÜN DE VERMEYECEĞİZ. SANDIĞA GÖLGE DÜŞMÜŞSE EN DOĞRU YOL MİLLETİN HAKEMLİĞİNE BAŞVURMAKTIR."

Erdoğan, Dünya Çiftçiler Günün'de yerli elektirikli traktörün seri üretime geçeceğinin müjdesini verdi.

"TÜRK ÇİFTÇİSİNİ TEKNOLOJİK BAKIMDAN DAHA AVANTAJLI KONUMA GETİRECEK PROJELERİ DE TEK TEK HAYATA GEÇİRİYORUZ. HEM MİLLİ HEM YERLİ ELEKTRİKLİ TRAKTÖRÜNÜN PROTOTİPİNİ TAMAMLADIK. YAKIN DÖNEMDE SERİ ÜRETİME GEÇECEĞİZ. TARIM ŞURASI'NI DA EYLÜL AYINDA TOPLUYORUZ."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz