Binali Yıldırım Kağıthane'deydi

Binali Yıldırım Kağıthane'deydi

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Kağıthanelilere metro, tünel ve otopark yapma sözü verdi...Yıldırım, bilim ve teknoloji merkezleri açılacağını da duyurdu.

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmalarına Kağıthane'de devam etti.

Burada sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle buluşan Yıldırım, "birlik beraberliğmiz birilerinin hevesini kursağında bırakacak" dedi.

"GEÇTİĞİMİZ AYDAN BER AYNI BİRLİK BERABERLİK TABLOSUNU GÖRÜYORUM BU TABO BİRİLERİNİN HEVESLERİNİ KURSAĞINDA BIRAKACAK SEÇİM ZAMANI GELDİYA HERKES SİZİN ADINIZA AHKAM KESİYOR SİZE SORMUYOR MASA BAŞINDA OYLARI TAKSİM EDİYORLAR MİLLETİ ETNİK KİMLİĞİNE GÖRE AYRIŞTIRIYORLAR. BİLMİYİYORLARKİ SANDIKTAN BİRLİK ÇIKACAK"

Ulaşımla ilgili projelerini anlatan Yıldırım, Kağıthane'ye metro, tünel ve otopark yapma sözü verdi.

"39 BURADA ULAŞIM OTOPARK SORUN DEĞİL Mİ? ULAŞIMLA İLK MÜJDEYİ VERİYORUM METRO GELİYOR BURAYA HEM DE YILDIRIM HIZIYLA.. 3 TANE GELİYOR AYRCA TÜNELLER DE OLACAK ALT YAPI YETMEZ OTOPARKLAR VAR HEP HESAP KİTAP YAPILDI"

Yıldırım, gençlerin üretim yapabilmesi için bilim ve teknoloji merkezleri açılacağını duyurdu.

"HEM AVRUPA HEM ANADOLUDA GENÇLERE BİLİM VE TEKONOLOJİ MERKEZLERİ KURUYORUZ YAZILIM YAPACAKLAR FİKİRLERİNİ KOYACAKLAR BELEDİYE DE 500 MİLYON KAYNAK AYIRACAK GENÇLERİN ÜRETMELERİNİ SAĞLAYACAĞIZ PARA KAZANACAKLAR"

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz