İmamoğlu esnaf ziyareti yaptı; vatandaşlarla sohbet etti

İmamoğlu esnaf ziyareti yaptı; vatandaşlarla sohbet etti

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu Çatalca'daydı...Burada vatandaşlara seslenen İmamoğlu; "tarım üretimini ve kooperatifleşmeyi destekleyeceğiz" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu seçim çalışmaları kapsamında Çatalca'daydı...

İlçe girişinde kalabalık bir grup tarafından karşılanan İmamoğlu, esnaf ziyareti yaptı; vatanaşların sorunlarını dinledi...

Seçim standına uğrayan İmamoğlu semt pazarına gitti; alışveriş yaptı.

İmamoğlu daha sonra Sanayi Derneği ve Ferhatpaşa Muhtarlığı'nı ziyaret etti.

İmamoğlu daha sonra Çatalca Meydanı'nda düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi.

"SİZE HİZMET ETMEK İSTİYORUM VE SİZİN 5 YIL BOYUNCA GURUR DUYMANIZI İSTİYORUM. BİZ BU KENTİN KIRSALI ÜRETSİN İSTİYORUZ. BAKIN SADECE ÇATALCA'DA 150 BİN HEKTARIN ÜZERİNDE TARIM ALANI VAR. BİZ ÇATALCALININ KENDİ HAZİNESİ OLAN BU TOPRAKLARI ÇATALCALININ EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMESİNE FIRSAT TANIMAK İSTİYORUZ. "

Ekrem İmamoğlu; "tarım üretimini ve kooperatifleşmeyi destekleyeceğiz" dedi.

"SİZİN KÖYLERİNİZİ DOĞDUĞUM KÖY GİBİ BİLİP, BAŞIMIN ÜSTÜNE KOYUP, SİZİN ÜRETİMİNİZİ DESTEKLEYEN, ÖZELLİKLE KADINLARIN PATRONLUĞUNDA, SİZİN SOSYAL HAKLARINIZDAN TUTUN, KOOPERATİFLEŞMENİZE, BİR ARADA HAREKET ETMENİZE, ÜRÜNLERİNİZİN BİR GIDA ZİNCİRİ ŞEKLİYLE İSTER İSTANBUL'A NAKLİNE, İSTER BU MERKEZDE YA DA KÖYLERİNİZDE EN GÜZEL YERLERİ VERECEĞİM. 16 MİLYON İNSANA SERVİS ETMENİZE BEN YARDIMCI OLACAĞIM."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz