Binali Yıldırım seçim turunda

Binali Yıldırım seçim turunda

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım anketleri değerlendirdi..."En gerçek anket seçim sandığından çıkandır" diyen Yıldırım; kazanırsa herkesi kucaklayan bir başkan olacağını söyledi..


Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım seçim çalışmalarını sürdürüyor.

14 Mart Tıp Bayramı etkinliğine katılan Yıldırım'ın gündeminde ilaçta dışa bağımlılık vardı...

"MİLLİ İLAÇ VE MİLLİ AR-GE ÇALIŞMALARINA HIZ VERECEK VE BU KONUDAKİ PROJELERİ DESTEKLEYECEK ÖNEMLİ PROJEMİZ VAR İSTANBUL'DA. BUNUN İÇİN TUZLA'DA BİR BİOTEKNOLOJİ VADİSİ KURUYORUZ. BU PROJENİN EN ÖNEMLİ HEDEFLERİNDEN BİRİ İLAÇTA DIŞA BAĞIMLILIĞI AZALTMAK... EN ÖNEMLİSİ MİLLİ İLACIN FORMÜLÜNÜN BURADA ÜRETİLMESİNİ ARZU EDİYORUZ."

Yıldırım konuşmasında İstanbul'un göç vermeye başladığını söyledi.

"TÜRKİYE'NİN BÜTÜN İLLERİ İSTANBUL'DAN AŞAĞI DEĞİL. BU YÜZDEN DE İLK DEFA İSTANBUL GEÇEN YIL İTİBARİYLE GÖÇ VERMEYE BAŞLADI, İSTANBUL'UN NÜFUSU 60 BİN AZALDI "

Sultangazi’de sivil toplum temsilcileri de bir araya gelen Yıldırım, seçim anketlerini değerlendirdi; kazanırsa herkesi kucaklayan bir başkan olacağını söyledi..

"EN GERÇEK ANKET, EN DOĞRU ANKET SEÇİM SANDIĞINDAN ÇIKAN ANKETTİR. BEN İSTANBUL'A GÜVENİYORUM, İSTANBULLULARA GÜVENİYORUM. AYRIŞTIRMADAN, HERKESİ KUCAKLAYAN, HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIMA BÜTÜN İSTANBULLULARIN HUZURUNDA SÖZ VERİYORUM."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz