David Beckham'a heykel şoku

David Beckham'a heykel şoku

Eski futbolcu David Beckham şaka kurbanı oldu. Ünlü talk şovcu James Corden, Beckham için hazırlanan heykeli sahtesiyle değiştirdi. Heykelin açılışını heyecanla bekleyen Beckham, örtü açılınca büyük şok yaşadı

Beckham’ın bir dönem top koşturduğu Los Angeles Galaxy yıldız futbolcu için bir heykel yapma kararı aldı.

Heykel takımın maçlarını oynadığı stadyuma konacaktı. ingiliz talk şovcu James Corden bunu öğrenince hemen harekete geçti ve Heykelin sahtesini yaptırdı.

James Corden, düzenlediği sahte açılışta David Beckham ile heykelini buluşturdu. Açılış anını videoya aldıran komedyen, Beckham’ı sahne arkasından izledi.

Aslında Corden baştan Beckham'a bu işte bir terslik olduğuna dair işaretler verdi. Tanıtım videosunda Beckham sadece güzel hareketleri değil kaçırdığı goller ve gördüğü kırmızı kartlar da verildi. Beckham bir tuhaflık sezse de durumu anlayamadı.

Heykelin açılışını heyecanla bekleyen eski futbolcu üzerindeki örtü açılınca gördüğü manzara karşısında büyük bir şok yaşadı. Heykel hiçbir yanıyla kendisine benzemiyordu. Beckham heykel için "Çocuklarım bunu görürse ağlayacak" yorumunda bulundu.

Şaşkınlığını gizlemeye çalışan Beckham, yüzündeki memnuniyetsiz ifadeye rağmen, duygularını yansıtmamaya çalışarak heykeli alkışladı. Ancak durumdan hiç mutlu olmadığı belliydi. Bir süre konuşamadı.

Bir süre sonra James Corden sahne arkasında çıkıp geldi. Beckham onu görünce olayın bir şaka olduğunu anladı. Beckham, daha sonra kendisine yapılan şaka videosunu sosyal medya hesabından “Arkadaşına asla güvenme” notuyla paylaştı.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz