Genç kadının akıl almaz vahşetten mucize kurtuluşu !

Genç kadının akıl almaz vahşetten mucize kurtuluşu !

İstanbul'da ayrılmak istediği erkek arkadaşının cinsel saldırısına ve işkencesine maruz kalan genç bir kadın, öldü sanılarak, çuvalla göl kenarına atıldı...Mucize eseri kurtulan 25 yaşındaki Rabia, boğazındaki kesikler yüzünden konuşamadığı için, yaşadıklarını yazarak anlattı...

İstanbul'da Münevver Karabulut ve Özgecan Aslan cinayetlerini hatırlatan bir olay yaşandı

Vahşet 6 Şubat akşamı yaşandı...

25 yaşındaki Rabia'ya ayrılmak istediği erkek arkadaşı Emre Çiçek tecavüz etmeye çalıştı; falçatayla boğazını kesti ve defalarca bıçakladı...Saldırgan genç kadını öldü sanarak bir çuval içinde göl kenarına attı....

Daha sonra Bayrampaşa'daki otogara giden saldırgan, buradan babası Ali Çiçek'i arayarak olayı anlattı ve kaçacağını söyledi.. Ali Çiçek ise durumu polise bildirdi...Otogara giden polis, saldırganı gözaltına aldı.

Polis daha sonra , Emre Çiçek'i de yanına alarak Firuzköy'deki göl kenarına gitti ve çuvalda kanlar içindeki Rabia'nın yaşadığını belirledi.

Genç kadın, ekip aracıyla hastaneye götürüldü; 6 gün komada kaldı; 1 aylık tedavisinin ardından taburcu edildi...

Şimdi vahşetin izlerini vücudunda taşıyor; boğazı kesildiği için konuşamıyor; yaşadıklarını ancak yazarak anlatabiliyor... Talihsiz kadın ve ailesi saldırganın en ağır şekilde cezalandırılmasını talep ediyor..

"BU CANİNİN EN AĞIR CEZAYI ALMASINI İSTİYORUM. MÜNEVVER KARABULUT, ÖZGECAN ASLAN'IN KATİLLERİ GİBİ EN AĞIR CEZAYI ALMASINI İSTİYORUM. BU CANİ, BENİM KIZIMI DA ONLAR GİBİ ÖLDÜRMEK İSTEDİ. BENİM KIZIM GİBİ BAŞKA KIZLARIN BÖYLE CANININ YANMASINI İSTEMİYORUM.."

Saldırgan Emre Çiçek, tutuklanarak cezaevine gönderildi; ilk ifadesinde ise alkollü olduğunu belirterek "Pişmanım amacım öldürmek değildi." dedi..


Bu arada Emre Çiçek'in babası Ali Çiçek'in bir süre önce oğlu hakkında "evden uzaklaştırma" kararı aldırdığı öğrenildi....

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz