Binali Yıldırım İstanbul'da 4.0 projesini anlattı

Binali Yıldırım İstanbul'da 4.0 projesini anlattı

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın gündeminde "beka" tartışması vardı...Muhalefetin, Kilise ve Hatay'a atılan bombaları unuttuğunu söyleyen Yıldırım; "Bunlar gerçeklerden kopuk, kendi hayal dünyalarında yaşıyor" dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Arnavutköy'de şehit aileleri ve gazilerle biraraya geldi; gündeminde beka tartışması vardı.

"BAZILARI HALA AKILLANMAMIŞ BU ÜLKENİN BEKA SORUNU YOKMUŞ. NE ZAMAN UNUTTUNUZ KİLİSE HATAYA HER GÜN BOMBANIN DÜŞTÜĞÜNÜ SURİYE SINIRINDAKİ TERÖRSTLER ZAYIFLAMIŞ HATIRLAYIN BUNU SÖYLEYENLER AFRİNDEN ROKETLER GELDİKLERİNDE NE DİYORLARDI BİZİM ASKERİMİZİN ORDA NE İŞİ VAR BUNLAR GERÇEKLERDEN BİHABER"

Yıldırım, Dünya Akıllı Şehirler Kongresine de katıldı. Burada yaptığı konuşmada İstanbul’un teknolojik alltyapısı için çalışacaklarını belirtti.

"İSTANBUL 4 SIFIR MODELİYLE BELEDİYENİN SUNDUĞU HZMETLERİ DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMLE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ BU NEDENLE 4 MERKEZ KURUYORUZ BU TEKNOLOJİNİN ÜRETİCLECEĞİ 4 MERKEZ KURUYORUZ BİRİ AANADLU YAKASINDA YAPAY ZEKA MERKEZİ İKİNCİSİ PENDİKTE ARGE ENDÜSTRİ GELİŞTİRME BÖLGESİ ÜÇÜNCÜSÜ EYÜPTE YENİ NESİL TARIM UYGULAMALARINI GELİŞTİRECEK ÜS HAYDARPAŞADA KURULACAK TASARIM MERKEZİ"

Yıldırım'ın projesine göre, bu merkezlerin kumandası Sancaktepe'de olacak ve burada akıllı afet yönetimi yapılacak.

"AKILLI ŞEHİRİN KUMANDA MERKEZİN KUMANDASI SANCAKTEPEDE KURULACAK ŞEHRE AİT BÜTÜN VERİLER BURADA TOPLANACAK BÜYÜK VERİ BURADA DEPOLANACAK AKILLI AFET YÖNETİMİ İÇİN SENSÖRLERLE BİNA TİTREŞİMLERİ İZLENECEK DOĞAL AFETLERE KARŞI ERKEN UYARI SİSTEMLERİ OLACAK"

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz