CHP adayı İmamoğlu İSO yönetimiyle buluştu

CHP adayı İmamoğlu İSO yönetimiyle buluştu

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Sanayi Odası yönetimi ile bir araya geldi....Toplantıda projelerini anlatan İmamoğlu "üretenin kıymetli olduğu bir kent dizayn etmeliyiz" dedi...

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları kapsamında İstanbul Sanayi Odası yönetimi ile bir araya geldi.

İmamoğlu, basına kapalı yapılan görüşmenin ardından İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ile kameraların karşısına geçti.

"İSTANBUL SANAYİ ODASI TÜRKİYE'NİN BELKİ DE EN ÖNEMLİ KURULUŞLARINDAN, ODALARINDAN, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDAN BİR TANESİ VE BÜNYESİNDE TÜRKİYE SANAYİSİNİN 3'TE BİRİNİ BULUNDURAN, İHRACATIN, İTHALATIN EN BÜYÜK PAYINI GERÇEKLEŞTİREN KURUMLARIN OLDUĞU GÜÇLÜ BİR ORGANİZASYON. "

İmamoğlu, toplantıda sanayi ve üretimin yol haritasıyla ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

"SANAYİNİN İSTANBUL'DAKİ GELECEĞİ İŞBİRLİĞİNİ NASIL YAPMALIYIZ, İSTİHDAM KOŞULLARINI NASIL GELİŞTİRMELİYİZ, SANAYİNİN YOL HARİTASINI NASIL KOLAYLAŞTIRMALIYIZ, ÜRETENİN KIYMETLİ OLDUĞU BİR İSTANBUL DİZAYN EDİLMELİ TÜMÜYLE BU ORTAK MASANIN, ORTAK AKLIN NASIL BİR ORGANİZASYONLA EN NİTELİKLİ ŞEKİLDE YÖNETİME GELDİĞİMİZ TAKDİRDE NASIL GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ HUSUSUNDAKİ PROJELERİMİZİ, ÖNGÖRÜLERİMİZİ PAYLAŞTIK. KENDİLERİNİN FİKİRLERİNİ ALDIK, BEKLENTİLERİNİ DİNLEDİK"

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz