Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçim ilk mitingini Sivas'ta yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçim ilk mitingini Sivas'ta yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim kampanyasına Sivas'tan başladı... Erdoğan'ın gündeminde sebze-meyve fiyatları vardı; Ancak bunun, diğer konuların önüne geçmesine tepkiliydi... Cumhurbaşkanı, "Adalet ve kalkınma partisi Sivas'ta adayını çekecek" iddialarına da sert çıktı; "Yalanlara aldanmayın" diye uyardı.


DOMATES, PATLICAN, SİVRİ BİBER' DİYORLAR. DÜŞÜNÜN, BİR MERMİNİN FİYATI NEDİR? BENİM MEHMET'İMİN GİYİNİP KUŞANMASI VE TERÖRİSTLERE KARŞI VERDİĞİ BU MÜCADELENİN BEDELİ NEDİR?

Gündeminde; meyve sebze fiyatları vardı.... Sözleri de, üslubu da sertti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın.....

'PATATES, SOĞAN, DOMATES, SİVRİ BİBER' BUNLARLA KONUŞUYORLAR. YANİ BİZİ GEORGE, HANS BİR YERLERDEN VURMAK İSTİYOR. BUNLAR DA GEORGE'A HANS'A ÖN AYAK OLUYORLAR. 2 AY AFRİNDE LEBLEBİ ÇEKİRDEK Mİ KULLANDIK MERMİ BOMBA KULLANDIK İHALARLA TERÖRİSTLERİ YOK ETTİK. NE DOMATESE NE PATLICANA NE SİVRİ BİBERE BENZER. ECDADIM ÇANAKKALEYİ FETHEDERKEN NE YEDİ NE İÇTİ. HEDEF SAPTIRIYORLAR. FAZLA VERİRİZ NAMERDE BU TOPRAKLARI YEDİRTMEYİZ.

Cumhurbaşkanı, Son kabine toplantısının başlığı; tanzim satışı işaret etti bir kez daha...

GEREKİRSE TANZİM SATIŞLARI BELEDİYELERİMİZİN ELİYLE KURARIZ VE EN UCUZ FİYATA DA BURALARA ÜRÜNLERİ GETİRİRİZ.

Adalet vekalkanma partisi lideri cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerine 51 gün kala ilk mitingine Sivas'tan başladı.... İlk adres olarak Sivası'ı seçmesinin önemini anlattı; terörle mücadele vurgusu yaparak.

1919 DA SİVASTA CUMHURİYETİMİZİN TEMELİ 31 MART SEÇİMLERİ STARTINI BİZLER DE O İDEALLERİ BURADAN TEKRAR EDİYORUZ. MİLLİ SINIRLAR İÇİNDE VATAN BİR BÜTÜNDÜR.... İSTİKLALİMİZ NAMUSMUZ ŞEREFİMİZ... 100 YIL SONRA AYNI YERDE TEKRAR EDİYORUZZ. VATANIMIZA, BAYRAĞIMIZA, İSTİKLALİMİZE UZANAN HER ELİ KIRARIZ CUDİ DE TENDÜREKTE GABAR DA KANDİLDE KIRDIK YİNE KIRARIZ. AFRİN CERABLUS DA GEREKEN DERSİ VERDİK YİNE VERİRİZ. İÇERDEN YA DA DIŞARDAN OPEARSYONYAPMAK İSTEYENLERE GEREKEN CEVABI VERİRİZ.

Erdoğan, konuşması sırasında yükselen "KİT Taşeronlarına Kadro" Sloganına da sert çıktı...

BİZ KİT’LERE FALAN KADROLARINI VERDİK, BİZDEN BİR ŞEY BEKLEMEYİN. HER ŞEYİ VERDİK. ŞU TOPLANTIYI DA PROVOKE ETMEYİN. ALIŞILMIŞ BİR SİYASETÇİ DEĞİLİM. ALIŞILMIŞ BİR LİDER DE DEĞİLİM. LÜTFEN, SAMİMİ OLALIM DÜRÜST OLALIM BU TOPLANTIMIZI DA GÜZEL BİR ŞEKİLDE ÇIKARALIM.

Erdoğan, yerel seçim kampanyasında, BBP eski genel başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun istismar edildiğini söyledi. bunlara prim verilmemesini istedi. Partisinin Sivastan aday çekeceği yönündeki iddialara yanıt verdi.

MUHSİN YAZICIOĞLU. İSTİSMAR EDEREK, ARKASINDAN SİVASI ALMA GİBİ BİR GAYRETİN İÇİNE GİRİYOR.... NEYMİŞ AK PARTİ ADAYINI ÇEKECEKMİŞ SAKIN BU FİTNEYE FESATA İNANMAYIN. BİZ SIRADAN BİR MAHALLE PARTİSİ DEĞİLİZ. NAM SALAN AK PARTİYİZ.
CUMHUR İTTİFAKI 2 PARTİ VAR. RASTGELE RESİM ÇEKTİRİP İSTİSMAR EDENLERE İNANMAYIN.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hedefinde CHP de vardı....

CHP BEN KIRAATHANE DİYORUM ONLAR KUMARHANE ANLIYOR, DERVİŞİN FİKRİ ZİHNİ. FAZLA VAKİT AYIRMAYALIM. İŞİMİZ VAR.... CHP HDP İTTİFAKI. CHP HDP İYİ, SP EL ELE KOL KOLA YÜRÜYORLAR.... SÖYLE BANA ARKADAŞINI SÖYLEYİM SANA KİM OLDUĞUNU....

Erdoğan, altyapı çalışmaları ile Sivas'ta hayata geçirilen ve geçirilecek projelere de değindi. Ve 31 Mart için destek istedi....

MEMLEKET İŞİ GÖNÜL İŞİ DİYOR MUYUZ? GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNE EVET DİYOR MUYUZ? AK PARTİYE MÜHRÜ VURUYOR MUYUZ? MAŞALLAAHHHH....
DURMAK YOK YOLA DEVAM .

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz