Başkent Üniversitesi ve Nurol Holding işbirliği

Başkent Üniversitesi ve Nurol Holding işbirliği

Kaliteli eğitim hedefiyle 1993 yılında kurulan Başkent Üniversitesi, çeyrek asrı birçok başarı ile geride bıraktı... Gerçekleştirdiği ilkler, yurt dışı ve yurt içi anlaşmalarıyla da bir dünya üniversitesi oldu... Önemli işbirliklerine, bir yenisini daha kattı... Başkent Üniversitesi ile Nurol Holding arasında staj protokolü imzalandı ve öğrencilere, başarılı bir iş yaşamının kapısı aralandı. Başkent Üniversitesi Kurucusu - Dünya Organ Nakli Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, "Amacımız; sağlıkta, eğitimde en iyi hizmeti vermek" dedi, "Eğitime katkı için Nurol Holding ile bir aradayız" diye de ekledi.

"kalite" amacıyla kuruldu, hedefini dünya çapında kanıtlayarak, çeyrek asrı geride bıraktı....

Gerçekleştirdiği ilklerle bir dünya markası olan Başkent Üniversitesi, eğitimde öncü olmayı sürdürüyor... Öğretim üyelerine ve öğrencilerine açtığı kapılarla, sadece kaliteli eğitim vermiyor, başarılı bir iş dünyası da vaadediyor...

Başkent Üniversitesi yurt dışı ve yurt içi anlaşmalarla çıtayı hep yükseltiyor... Bu kez Nurol Holding ile masaya oturdu...

Başkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ile staj protokolü anlaşması imzalandı.

Nurol Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Çarmıklı ve bağlı kuruluşların genel müdürleri, Başkent Üniversitesi Kurucusu-Dünya Organ Nakli Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, Rektör Prof. Dr. Ali Haberal, Mütevelli heyet üyesi Şakir Kaleli, rektör yardımcıları, Genel sekreter Prof. Dr. Hayri Öztürk ile Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Berna Dengiz, imza töreninde bir araya geldi.

Prof. Dr. Mehmet Haberal, "Nurol Holding ile eğitime katkı sağlamak için biraradayız" dedi, teşekkür etti.

Ve imzalar atıldı....

Prof. Dr. Haberal, Çarmıklı'ya Başkent Üniversitesi seramik atölyelerinde üretilen, üniversiteyi simgeleyen bir hediye verdi.

Nurol Holding, konuklarını öğle yemeğinde ağırladı. Öncesinde tanıtım filmi gösterildi.

Prof. Dr. Haberal, başarılarından dolayı Nurettin Çarmıklı'yı tebrik etti.

Çarmıklı da Başkent Üniversitesi'nin öncü, örnek, saygın bir kuruluş olduğunu vurguladı; İşbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Taraflar, bu birlikteliğin devamı dileğiyle toplantıyı noktaladı.

Çarmıklı, teşekkür ve başarı dilekleri ile Prof. Dr. Haberal'ı bizzat uğurladı.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz