10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü... Tüm zorluklara rağmen görevini yapmaya ve toplumun haber almasını sağlamaya çalışan gazetecilerin yoğun mesaisi, BUGÜN de devam etti. Meclis'te ise siyasi partilerin grup başkanvekilleri, Parlamento Muhabirleri Derneği'ni ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.


Bazıları çiçek dağıttı...

Bazıları tatlı ikram etti...

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde, hem Meclis basın koridoru hem de Parlamento Muhabirleri Derneği siyasilerin ziyaretçi akınına uğradı.

ENGİN ÖZKOÇ - HER TÜRLÜ BASKIYA ZULME KARŞI İNSANLARI DOĞRU BİLGİLENDİRMEK İÇİN VERDİKLERİ MÜCADELEDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM. ÇALIŞMASI ENGELLENEN TUTUKLU OLAN GÖREVİNDEN DOLAYI HAYATIYLA İLGİLİ KESİNTİYE UĞRAYAN GAZETECİ ARKADAŞLARIMI DA BURADAN SELAMLAMAK İSTİYORUM.

ERKAN AKÇAY - MECLİS FAALİYETLERİMİZİM GÖREN GÖZÜ KONUŞAN DİLİ OLARAK DEĞERLENDİRİYORUZ. ÇALIŞMALARINIZIN YAKINEN TANIĞI OLARAK BU SÖZLERİ İFADE EDİYORUM.

İktidarıyla muhalefetiyle siyasiler, gazetecilerin sorunlarını da dinledi.

GÖKSEL BOZKURT - BASININ ÖZGÜRCE GÖREVİNİ YERİNE GETİREBİLMESİ

ERKAN AKÇAY - SORUNLARI EL BİRLİĞİYLE ÇÖZME GAYRETİ İÇİNDEYİZ.

ORHAN YEGİN - HEMEN YA DA ZAMAN İÇİNDE ÇÖZÜLECEK SORUNLAR VAR

MUSTAFA DESTİCİ - ÖZGÜR BASIN SAĞLIKLI BASIN DEMEKTİR. DOĞRU HABERALMA İMKANIMIZIN EN ÜST DÜZEYE ÇIKMASI ANLAMINA GELİR BASIN MENSUPLARININ İŞLERİNİ KOLAYLAŞTIRMAK GEREKİR.

Parlamento muhabirlerinin milletvekilleriyle aynı ortamda yemek yemesini engelleyen lokanta yasağı bir kez daha dile getirildi.

MUSTAFA DESTİCİ - GÖZLERİMİZ SİZİ ARIYOR AMA GÖEMİYORUZ. YAZILI BİR ŞEY YOK, SÖZLÜ BİR TALİMAT OLDUĞUNU ÖĞRENDİM BUNUN KALDIRILMASI LAZIM.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz