Özhaseki'den MHP'ye ziyaret

Özhaseki'den MHP'ye ziyaret

Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Milliyetçi hareket Partisi Ankara İl Başkanlığı'nı ziyaret etti... Ziyarette; MHP Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Erkan Haberal ile partili belediye başkan adayları yer aldı. Özhaseki ile Durmaz konuşmalarında, Cumhur İttifakı'nın önemine ve kentleşmeye vurgu yaptı.


31 Mart yerel seçimleri kapsamında belediye başkan adaylarının programları sürüyor.

Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Milliyetçi Hareket Partisi'nin Ankara İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Yusuf Has Hacib toplantı salonunda gerçekleşen ziyarete; MHP Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Karakaya ve Sadir Durmaz, Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, MHP'li vekiller, MHP Etimesgut Belediye Başkanı ve adayı Enver Demirel, MHP'nin Polatlı ve Gölbaşı Belediye Başkanı adayları ile partililer katıldı.

Ziyarette konuşan Özhaseki, yerel yöneticilerin değişime ayak uydurması gerektiğine vurgu yaptı.

ÖZHASEKİ - BU ACIMSIZ REKABET İÇERİSİNDE KISITLI KAYNAKLARDAN MAKSİMUM PAYI ALABİLME MÜCADELESİ İÇİNDE HER ŞEKİLDE YEREL YÖNETİCİLERİN UYANIK OLMASI LAZIM, DEĞİŞİMİ TAKİP ETMESİ LAZIM, DEĞİŞİME AYAK UYDURMASI LAZIM.

Ankara'ya ilişkin projelerine değinen Özhaseki'nin ardından kürsüye, iki parti arasındaki yerel seçim işbirliği görüşmelerini MHP adına yürüten MHP'li Sadir Durmaz çıktı. O da Cumhur İttifakı'nın önemine dİkkati çekti.

SADİR DURMAZ - BİZ CUMHUR İTTİFAKI'NI GELİP GEÇİCİ, BUGÜNDEN YARINA BRİKAÇ BELEDİYE FAZLA ALMAK GİBİ BİR ANLAYIŞA İNDİRGEMİYORUZ. BİZ CUMHUR İTTİFAKI'NI ÜLKENİN GELECEĞİNİ KURTARMAK İSTEYENLERLER, FETÖ'NÜN PKK'NIN YÖRÜNGESİNE GİRMİŞ ÜLKENİN GELECEĞİNİ KARARTMAK İSETYTENLERİN MÜCADELESİ OLARAK GÖRÜYORUZ.

MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ da Cumhur İttifakı'nın beka birlikteliği olduğunu ifade etti.

- GENEL BAŞKANI'MIZ DEVLET BAHÇELİ'NİN BUYURDUĞU ÜZERE CUMHUR İTTİFAKI2NIN SİYASİ BİRLİKTEN ZİYADE, ÜLKE, MİLLET, GÜVENLİK VE TARİHİ ÇIKARLARIMIZI GÖZETEN BİR BEKA BERABERLİĞİ OLDUĞU UNUTULMAMALIDIR.

Konuşmaların ardından Özshaseki ve MHP'li vekiller ile belediye başkan adayları fotoğraf çektirdi.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz