CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun temasları devam ediyor

CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun temasları devam ediyor

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul ittifakının oyuna talibiz" dedi; bu süreçte en çok çalışanın kendisi olacağını söyledi...

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, CHP'nin önceki dönem Merkez Yönetim Kurulu, Parti Meclisi, İl başkanları, milletvekilleri ve belediye başkanları ile bir araya geldi.

"SEÇİMLER KAZANILIR KAYBEDİLİR AMA HER İKİ SİYASİ PARTİ MENSUBU ARKADAŞLARIMLA TEMEL AMACIMIZIN SAHADA GÖNÜLLERİ KAZANMAK OLDUĞUNUN ALTINI ÇİZMEK İSTERİM."

İstanbul ittifakının oyuna talibiz diyen İmamoğlu, bu süreçte en çok çalışanın kendisi olacağını ifade etti.

"İSTANBUL İTTİFAKININ OYUNA TALİBİZ DEDİK, EVET SİYASİ BİR İTTİFAK VAR AMA İSTANBUL'DAKİ HERKESİN OYUNA TALİBİZ...YENİ NESİL YEREL YÖNETİM ANLAYIŞINI VURGULAMAK ADINA DEĞERLERİNDEN UZAKLAŞMAYAN BİR YOL HARİTASI ORTAYA KOYMAK ZORUNDAYIZ... İSTANBUL'DA BU SÜREÇTE BENDEN DAHA ÇOK ALIN TERİ DÖKEN BİRİNİ BULAMAYACAKSINIZ, HEPİNİZDEN ÇOK BEN ÇALIŞACAĞIM. "

Konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la Ankara'da görüşmek için toplantıdan ayrılan Ekrem İmamoğlu havaalanında da açıklamalarda bulundu.

"BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİM, CUMHURBAŞKANI DA BAŞKANLIK YAPMIŞ VS ÖNEMSEYEN BİRİSİ, BU ZİYARETLER ESNASINDA TECRÜBELERİ KONUŞMAK ADINA RANDEVU TALEP ETMİŞTİM. YEREL SEÇİMİN GÜZELLİĞİ YERELDEKİ İNSANLARIN İSTANBUL'UN SORUNLARINI ÇÖZÜMLERİNİ KONUŞMAK İSTİYORUZ. "

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz