Mehmet Özhaseki, Mamak'taydı

Mehmet Özhaseki, Mamak'taydı

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Mamak ilçesinde özel bir mobilya fabrikasının işçileri ile bir araya geldi... Projelerinden bahseden Özhaseki, Ankara'ya yapılması planlanan stadyumun temelinin 1-2 ay içinde atılacağını söyledi.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, ilçe turlarına devam ediyor.

Mamak Müteahhitler Derneği'nce bir mobilya fabrikasında düzenlenen programa katıldı bu kez.

Özhaseki, bütün kentlerin birbiriyle yarıştığını ancak Ankara'nın birçok alanda birinci olmadığını söyledi.

"BİZ BAŞKENT OLARAK BİRİNCİ DEĞİLİZ. ŞAMPİYONLAR LİGİNDE OYNAMIYORUZ, BU ŞEHİRDE TİCARET VAR MI VAR, SANAYİ VAR, KÜLTÜR SANATTAN İSTİFADE EDEBİLİR MİYİZ? SAĞLIK TURİZMİNDEN İSTİFADE EDEBİLİR MİYİZ? ÇOK RAHAT EDERİZ. TERMAL TURİZMİ, DOĞA TURİZMİ VE İNANÇ TURİZMİ YAPILABİLİR Mİ? BUNLARIN HEPSİ YAPILABİLİR."

"Hepsini yaparız" dedi; Olmadığı yerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı işaret etti.

"YAPACAK GÜCÜMÜZ VE BİRİKİMİMİZ VAR. DAHA OLMADI DARALDIĞIMIZ YERDE CUMHURBAŞKANI'MIZA VARIRIZ. 'ŞU İŞE YARDIM EDİN' DERİZ."

Özhaseki, Ankara'ya yapılması planlanan stadyum projesi ile ilgili tarih de verdi.

"BİR İKİ AY İÇERİSİNDE İNŞALLAH TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL STADYUMUNUN DA TEMELİNİ ATIYORUZ. BUNLARI YAPACAK GÜCÜMÜZ VAR ARKADAŞLAR, BİLGİMİZ DE VE BİRİKİMİMİZ DE VAR. ŞÜKÜRLER OLSUN DAHA ÖNCEKİ BELEDİYECİLİĞİMDE NE SÖZ VERMİŞSEM YERİNE GETİRDİM. ÇIKIP SÖZ VERİP DE YERİNE GETİRMEDİĞİM BİR TEK VAADİM YOK."

Mehmet Özhaseki, iş adamları ile görüştükten sonra, mobilya fabrikasında çalışan işçileri ziyaret etti.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz