Prof. Dr. Mehmet Haberal İstanbul'da çalışanlarıyla iftar yemeğinde buluştu

Prof. Dr. Mehmet Haberal İstanbul'da çalışanlarıyla iftar yemeğinde buluştu

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi İstanbul kuruluşları çalışanlarını iftar yemeğinde ağırladı. Türkiye'nin Orta Asya'da ve tüm dünyada eğitim ve sağlıkta lider konuma geldiğine vurgu yapan Haberal, ekibine de daha çok çalışın mesajı verdi.

Başkent Üniversitesi Kurucusu, Dünya Organ Nakli Derneği seçilmiş başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, çalışanlarına verdiği iftar yemeği için İstanbul'daydı.

Öğle saatlerinde Başkent Üniversitesi İstanbul Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne gelen Prof. Dr. Haberal, önce hastalarını ziyaret etti..Her biriyle yakından ilgilendi.

Akşam, Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesinin personelini ve Kanal B İstanbul ekibini iftarda ağırlayan Mehmet Haberal'ın ilk mesajı daha çok çalışın oldu.

"RAMAZAN AYLARI BÖYLEDİR ŞU MUTLULUK TABLOSU HEPİMİZ BİR ARADAYIZ. ARTIK BUNDAN SONRA DA İNŞALLAH İSTANBUL'DAN BAŞLADIK BU DEFA İNŞALLAH BU İFTARLARI TEKRARLARIZ ASGARİ DÜZEYDE BURAYA GELECEĞİZ BİR ARAYA GELECEĞİZ VE ENERJİ KAZANACAĞIZ. ÇÜNKÜ BENMLE ÇALIŞMAK ZORDUR ONU BİLİYORUM. DOLAYISIYLA ARKADAŞLAR SİZLERLE BERABER OLMAK ÇOK GÜZEL.ÇOK ÇALIŞIYORSUNUZ YORULUYORSUNUZ AMA BEN BAŞTAN KARAR VERDİM BENİMLE Mİ ÇALIŞACAKSINIZ 7 GÜN 24 SAAT ÇALIŞIRSINIZ ÇÜNKÜ KİMİN NE ZAMAN HASTALANACAĞINI BİLEMEYİZ. HEKİMİN ZAMANI YOK RAHMETLİ ALİ GÜRÇAY ABİ HACATTEPE'DE TRANSPLANTASYONA BAŞLADIĞIMDA BANA DİYORDU HEKİMİN ZAMANI YOK . ŞU ANDA HER AN BİZİ ÇAĞIRABİLİRLER BİZ PAROLA 7 GÜN 24 SAAT ÇALIŞIYORUZ. BAŞKENT ÜNİVERSİTESİYLE GURUR DUYUYORUM. BUGÜN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İNSANLARIMIZ İÇİN GÜVENC YERİDİR. AMA GÜVENEİ KAZANMAK BİR ÖMRE BEDELDİR. TABİİ HASTA SAHİBİ OLMAK KOLAY DEĞİL. HASTALAR OLDUĞU İÇİN BİZ VARIZ VE HEKİMLİK ÇOK ULVİDİR. HASTA GELİYOR YUKARIDA ALLAH AŞAĞIDA SİZ DÜNYADA BÖYLE BİR MESLEK YOK. TABİİ TEK BAŞINA HEKİMLER DEĞİL.BU KURUMLARI BEN KALİTE İÇİN KURDUM.GERÇEKTEN BUGÜN HEM EĞİTİM HEM SAĞLIK KURULUŞLARINDA HEM DE TELEVİZYONLARINDA BU TELEVİZYONLARI BEN GERÇEK DOĞRU HABER VERİLSİN DİYE KURDUM. BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE TAŞIMA DIŞINDA İŞLERİ KENDİSİ YAPAR. ÇİFTLİĞİ VAR, OTELLERİ, KOLEJLERİNEYE İHTİYACINIZ VARSA VAR."

Kongrelerin önemini de vurgulayan Haberal Temmuz ayında Başkent Üniversitesi'nin Madrid'e 50 kişilik bir ekiple çıkarma yaparak Dünya Organ Nakli Traihinde bir ilke imza atılacağını söyledi.

"BİR SEBEP OLMASI LAZIM İNSANLARI BİR ARAYA GETİRMEK İÇİN KONGRELER ÖRNEĞİN BİLİMSEL KONGREDESİN TEMMUZUN BAŞINDA MADRİD'E ADETA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÇIKARMA YAPACAK.DÜNYA ORGAN NAKLİNİNİN TARİHİNDE İLK DEFA BİR KURUMDAN 50 KİŞİ TAMAMEN KENDİLERİ BAŞKENT'İN İMKANLARIYLA MADRİD'E GİDECEK ÇIKARMA YAPACAK."

Atatürk'ün manevi mirasına da sahip çıkan Prof. Dr. Haberal Türkiye'nin Orta Asya'da ve tüm dünyada eğitim ve sağlıkta lider konuma geldiğini de söyledi.

"BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI BİR KONUMA GELDİ. TÜM ORTA ASYA ÜLKELERİNİ DİYEBİLİRİM SAĞLIKLA İLGİLİ KONULARI BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ'NE EMANET EDİYORLAR. KAZAKİSTAN'DA ÖZELLİKLE ÇOCUKLARDA KARACİĞER TRANSPLANTASYONUNU BAŞLATTIK. KIRGIZISTAN'DA ORADAKİ İNSANLARI TRANSPLANTASYONLA İLGİLİ YETİŞTİRMEYE ÇALIŞIYRUM BAYRAMIN SONU AYIN 17'SİNDE KIRGIZİSTAN'A GİDİYORUM. ORADA MECLİSTE SAĞLIK BAKANLIĞIYLA KONUŞMAMI İSTİYORLAR BİR GÜNLÜK BİR SEYAHAT YAPACAĞIM AMA ÖZBEKİSTAN'A GİTTİK NİSAN AYI MAYIS AYINDA 2 GÜNDE 12 AMELİYAT YAPTIM. ÇOCUKLARDA İLK KEZA EŞLER ARASINDA İLK TRANSPLANTASYONU BAŞLATTIK.ORTA ASYADAKİ ÜLKELERİN SAĞLIKLA İLGİLİ PROBLEMLERİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNDE ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI İNSANLAR GELİYOR NE OLUR BİZİM SİSTEMİMİZİ BAŞKENT SİSTEMİ OLARAK ŞEKİLLENDİRİN DİYORLAR. BEN DİYORUM Kİ BEN NİYE BURADAYIM ATATÜRK İSTEDİĞİ İÇİN BURADAYIM ÇÜNKÜ ATATÜRK SOYDAŞLARINIZI YALNIZ BIRAKMAYIN DEDİ.ŞU ANDA ANKARA'DAKİ HASTANELERİMİZDE ORADAN GELEN İNSANLAR ÇALIŞIYOR."

Prof. Dr. Haberal, Silivri'de kurulan Başkent Üniversitesi'nin Gıda Tarım ve Hayvancılık Geliştirme Merkezi ile ilgili de bilgi verdi.

"BELEDİYE BAŞKANI BANA GELDİ MEHMET BEY NE OLUR ÜLKEDEKİ TARIM İŞLERİNİ GÖRÜYORSUN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNİ BURAYA GETİR DE SİLİVİRİ'Yİ BELKİ KURTARIRIZ DEDİ. BEN DE PEKİ DEDİM SONUNDA GIDA TARIM VE HAYVANCILIĞI GELİŞTİRME MERKEZİNİ YENİ KURDUM. BEN HEMŞİN YAYLALARINDAN GELİYORUM HAYVANCILIĞIN NE OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİRİM AMA EN ÇOK AĞRIMA GİDEN ŞEY TÜRKİYE A ÜLKESİNDEN BÜYÜKBAŞ HAYVAN GETİRİYOR VE MAALESEF ONU DA KURBANLIK OLARAK KULLANIYORUZ. TÜRKİYE KENDİ KENDİNE YETEN 7 ÜLKEDEN BİR TANESİYDİ. ŞİMDİ MAŞALLAH BUĞDAYIMIZI, FASÜLYEMİZİ İTHAL EDİYORUZ. AMA BİR DE TOHUMU DA İTHAL EDİYORUZ. AMA BEN ÇOK İYİ HATIRLIYORUM MISIRI GETİRİRLERDİ TOHUMUNU AYIRIRDIK ŞİMDİ YLE DEĞİL BİR DEFA KULLANIRSIN BİR DAHA KULLANAMAZSIN. BAKTIM Kİ İŞLER OLACAK GİBİ DEĞİL HİÇ OLMAZSA BARİ BU İŞLERE SAHİP ÇIKALIMDA ÜLKEMİZİN GELENEKLERİNİ BİR YERE GETİRİRİZ SİZLERİ SİLİVRİ'YE DAVET EDECEĞİZ BAKIN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ'NİN GIDA TARIM HAYVANCILIK GELİŞTİRME MERKEZLERİNİ GÖRÜN"

"Başkent Üniversitesi alın terinin, güvenin ve özverinin eseridir" diyen Haberal, hepimizin amacı ülkemize hizmet etmek dedi.

"BURASI HEPİMİZ İÇİN GURUR YERİDİR. BUNU SAĞLAYAN SZLERSİNİZ. ÇÜNKÜ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALIN TERİNİN , GÜVENİN VE ÖZVERİNİN ESERİDİR.DİPLOMA TÖRENİNDE ÇIKARDIM. BE BURADA HESAP VERECEĞİM. BUGÜN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BU DURUMDAYSA SİZLERİN ALINTERİDİR. BAYRAMINIZI KUTLUYORUM O BAYRAMDA ÇOK İYİ DİNLENİNİZ ENERJİ KAZANANINIZ ÇÜNKÜ ÜLKEMİZİN HİZMETE İHTİYACI VAR. ÇÜNKÜ BU ÜLKE OLDUĞU İÇİN BURADAYIZ VE BU ÜLKEYİ KURAN ATATÜRK VE ARKADAŞLARI VE AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ŞÜKRANLA ANIYORUM HEPİMİZİN GÖREVİ ASGARİ DÜZEYDE ONLARA VEFA BORCUMUZU ÖDEMEK VE BU ÜLKEYİ YÜCELTMEKTİR. BU KURUM ONUN İÇİN VAR. BİLENİZ Kİ O AY YILDIZLI BAYRAĞI EN TEPEDE DALGALANDIRIYORUZ.BU DA BİZİM GÖREVİMİZDİR. VATANDAŞLIK GÖREVİMİZDİR. PEKİN'E GİTTİM SIKINTILI ADTEA İNSANLAR YAĞIYOR ÇIKAMIYORUZ ORADAN BİR BAYA GELDİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM. BAKTIM Kİ PEKİN'DE DE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ. WASHİNGTON'A GİTTİK. RESTAURANTA GİTTİK DEDİLER Kİ ŞEF BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNU DEDİM ŞAKA YAPIYORLAR AMA BİR SÜRE SONRA GELDİ. DİPLOMAMI SİZ VERDİNİZ DEDİ.İŞTE BAŞKENT BU...ÜLKEMİZİN DAHA ÇOK HİZMETE İHTİYACI VAR. BİZ HİZMETLERE TALİBİZ.BİZ ESERLERE TALİBİZ ÜLKEMİZ İÇİN BAŞKA HİÇBİR ŞEY İÇİN DEĞİL.İYİ DİNLENİNİZ ENERJİ KAZANANIZ ÜLKEMİZİN BİZİM DAHA ÇOK ÇALIŞMAMIZA İHTİYACI VAR VE İSTANBUL'DA DA BAŞKENTİN BAYRAĞINI EN TEPEDE DALGALANDIRACAKSINIZ."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz