Prof. Dr. Mehmet Haberal da oyunu kullandı

Prof. Dr. Mehmet Haberal da oyunu kullandı

Fenerbahçe'de yeni dönem başlıyor. Ali Koç, kongrede oyların büyük çoğunluğunu alarak yeni başkan seçildi. binlerce Sarı-lacivertli üyenin oy kullandığı genel kurula, Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal da katıldı ve oyunu kullandı.


Ülker Stadında düzenlenen Fenerbahçe Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu'nun ikinci gününde başkan, yönetim ve diğer kurulların seçimi yapıldı.

OY VERME İŞLEMİ SAAT 10 DA BAŞLADI. KONGRE ÜYELERİ STADIN İÇİNE KURULAN SANDIKLARDA OYLARINI KULLANIYOR. OY KULLANMA İŞLEMİ TAMAMLANDIKTAN SONRA SANDIKLAR AÇILACAK VE FENERBAHÇENİN YENİ DÖNEM BAŞKANI BELİRLENECEK.

38 sandığın kurulduğu, binlerce oyun kullanıldığı seçimlerde Aziz Yıldırım ile eski yöneticilerden Ali Koç, yarıştı.

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof.Dr.Mehmet Haberal da oyunu kullanmak için stada geldi. Haberal'ı Ankara Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Erol Özel karşıladı.

Prof. Dr. Haberal'a ilgi yoğundu.

Girişte Fenerbahçe Spor Kulübü Eski Başkanlarından Ali Şen ve Aziz Yıldırım'ın aralarında bulunduğu isimlerle selamlaşan Haberal, 17 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Aziz Yıldırım eşi ve kızıyla birlikte 36 numaralı sandıkta oy verdi.

Ali Koç ise 21 numaralı sandıkta oy kullandı.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN, KAZANAN FENERBAHÇE OLSUN

Oy sayımının ardından Divan Başkanı Vefa Küçük, 16 bin 92 oyla Ali koÇ'un başkan seçildiğini açıkladı. Koç, yoğun tezahürat arasında teşekkür konuşması yaptı

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz