Muharrem İnce Amasya ve Çorum'da konuştu

Muharrem İnce Amasya ve Çorum'da konuştu

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim kampanyasını Amasya ve Çorum'da sürdürdü... Cumhurbaşkanı seçilirse, Amerika Birleşik Devletleri'nin FETÖ elebaşı Gülen'i 3 ay içinde iade etmemesi halinde, İncirlik Üssü'nü kapatacağını söyleyen İnce'nin gündeminde, Merkez Bankası Başkanının, AK Parti Genel Merkezi'ne çağrılması da vardı.

Seçim mitinglerine devam eden CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin ilk durağı Amasya'ydı.
AMASYA
İNCE - SÖZ VERİYORUM. SEÇİMDEN ÜÇ AY SONRA CUMHURBAŞKANI OLDUĞUMDA AMERİKAYA DİYECEĞİM Kİ FETÖYÜ İADE ET. EĞER İADE ETMEZSEN 24 ARALIK NOEL. İNCİRLİKTEKİ AMERİKAN ASKERLERİ NOELİ WASHİNGTON'DA KUTLARLAR.

İnce, bir televizyon programında yaptığı konuşmaya yönelik eleştirileri de yanıtladı.

İNCE - BAZI MİLİTANLAR, BEN ŞEY DEMİŞİM ÖZAL ÖLDÜRÜLMÜŞ ONA DA O MESAJI VERMİŞİM. ALLAH AŞKINA BUNLAR NE İÇİYORLAR DOĞRUSU MERAK EDİYORUM. BU KAFAYI NEREDEN BULUYORLAR MERAK EDİYORUM. BEN DEMOKRASİDEN BAHSEDİYORUM. DEMOKRASİDEN. DEMOKRASİDE SEÇİMLE GİDEN SEÇİMLE GİDER.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı isim vermeden eleştiren muharrem ince, seçim kampanyası için vatandaş destek istedi.

İNCE -BENİM HEMŞEHRİMDE PARA ÇOK. DEVLETİN UÇAĞI ONDA, DEVLETİN HELİTOPTERİ ONDA, HEPSİ ONDA BENDE PARA YOK. BEN GARİBAN BİR CUMHURBAŞKANI ADAYIYIM. PARAYI NEREDEN BULACAĞIZ, PARAYI SİZDEN ULACAĞIZ

İnce, Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya'nın, Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan tarafından Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezi'ne çağrılmasına da tepkiliydi.

ÇORUM
İNCE - AYIP YA AYIP AYIP MERKEZ BANKASI BAĞIMSIZ BİR KURULUŞ İNCE ÇORUM1 18:36 PARA GÜVENLİ BİR LİMAN ARAR. TÜRKİYE'DE İŞLERİN DOĞRU GİTMEDİĞİNİ, MERKEZ BANKASININ TALİMATLA ÇALIŞTIĞINI GÖRÜRSE TÜRKİYE'DEN PARA KAÇAR.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz