Başkent üniversitesi'ndan bir etkinlik daha

Başkent üniversitesi'ndan bir etkinlik daha

Başkent Üniversitesi kesintisiz sürdürdüğü uluslararası etkinliklere bir yenisini daha ekledi... Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin; İspanya'nın tarihi Malaga Üniversitesi, Unesco ve Mersin Büyükşehir belediyesi'nin işbirliği ile "Türkiye'de Foto Safari Eğitim ve Tanıtım" projesihayata geçirildi. İlgi büyük...

Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi uluslararası bir etkinliğe daha ev sahipliği yapıyor.

Bugün hayata geçirilen "Türkiye'de Foto Safari Eğitim ve Tanıtım" Projesi, 21 nisan Cumartesi gününe kadar devam edecek.

İspanya'nın tarihi bilim kurumlarından Malaga Üniversitesi, Unesco ve Mersin Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen etkinliğin ilk gününe yoğun ilgi vardı.

Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, etkinliği açış konuşmasında, iki üniversite arasındaki işbirliğinin önemine vurgu yaptı.

ALİ HABERAL: "BUGÜN BURADA BAŞKENT VE MALAGA ÜNİVERSİTESİ'NİN "TÜRKİYE'DE FOTO SAFARİ EĞİTİM VE TANITIM PROJESİ" ETKİNLİĞİ KAPSAMINDA BİR ARAYA GELİŞİNİ VE ORTAKLAŞA ÇALIŞMASINI KUTLAMAK İÇİN TOPLANMIŞ BULUNUYORUZ. UMUYORUZ Kİ BU ETKİNLİK İKİ ÜNİVERSİTENİN İLERİDE GERÇEKLEŞTİRECEĞİ ÇALIŞMALARA DA ÖNCÜLÜK EDECEK...."

Katılımcılara sertifika dağıtılan etkinlik hafta sonuna kadar devam edecek.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz