Yıldırım'dan Suriye'ye müdahale açıklaması

Yıldırım'dan Suriye'ye müdahale açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım partisinin Tuzla İlçe Kongresi'nde Suriye'ye yapılan hava harekatıyla ilgili konuştu; "Gecikmiş bir cevap" dedi... Başbakan kurdaki yükselişe de değindi, gereken tedbirlerin anında alındığını söyledi.

SURİYE REJİMİ, TERÖRLE SİLAHLA ESASEN 7 YILDIR AYNI ŞEYİ YAPIYOR. KİMYASAL SİLAH KULLANDI DİYE BATI BİRDEN BİRE MAZLUMLARI HATIRLAYIVERDİ.

Başbakan Binali Yıldırım, partisinin Tuzla 6. Olağan İlçe Kongresi'nde konuştu. ABD, İngiltere ve Fransa'nın Suriye'ye yönelik müdahalesi için "Gecikmiş bir cevap" dedi...

KILINI KIPIRDATMAYANLARIN, KİMYASAL SİLAH KULLANILDIKTAN SONRA HAREKETE GEÇMELERİ NE YAZIK Kİ GEÇ KALMIŞ BİR HAREKETTİR. AMA YİNE DE REJİME, BÖLGEDE VAHŞETE SEBEP OLAN ALÇAK KATİLLERE VERİLMİŞ GECİKMİŞ BİR CEVAPTIR. O BAKIMDAN OLUMLU BİR ADIM OLARAK GÖRÜYORUZ.

Yıldırım, kurdaki yükselişi Küresel gelişmelere bağladı, ekonomik güven mesajı verdi...

DOLAR FIRLAYIP GİTSE, ENFLASYON YÜKSELSE ZİL TAKIP OYNAYACAKLAR AMA YAĞMA YOK. TÜRKİYE İSTİKRARLA, GÜVENLE, KONULARINA HAKİMDİR. MERKEZ BANKASI DA HÜKÜMETİMİZ DE EKONOMİ YÖNETİMİ DE GEREKEN TEDBİRLERİ ANINDA ALMAKTADIR. BİZ BÖYLE ENGELLERİ ÇOK GÖRDÜK. 16 SENEDE KÜRESEL TÜRBÜLANSLARIN İÇERİSİNDEN ÜLKEMİZİ SELAMETE ÇIKARARAK, BUGÜNLERE GELDİK.

Başbakan konuşmasında ''28 Şubat Davası'' kararına da değindi

28 ŞUBAT 1000 YIL SÜRECEK’ DEDİKLERİNİ UNUTMADI. ZAMAN DEĞİŞTİ, ŞİMDİ HESABINI YARGIDA VERİYORLAR. HİÇBİR ŞEY KARŞILIKSIZ KALMAZ. ER YA DA GEÇ HESABI SORULUR. KAMU GÜCÜNÜ KULLANAN BİZ DE OLSAK, BAŞKALARI DA OLSA ADALET İLKELERİNE UYGUN OLARAK HAREKET ETMELİDİR.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz