Romanlar buluşması

Romanlar buluşması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'de düzenlenen Romanlar buluşmasında konuştu, hedefinde, anamuhalefet lideri vardı; "Biz yaşarız, birileri siyasi yatırım yapar" dedi. Erdoğan, Zeytindalı Harekatı kapsamında etkisiz hale getirilen terörist sayısının da 4 bin 108'e ulaştığını açıkladı.

ERDOĞAN: "BURAYA GİRERKEN SON RAKAMLARI ALDI, AFRİN'DE DURUM NEDİR DİYE SORDUM. AFRİN'DE SON OLARAK 4 BİN 108 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRLDİ."

Beştepe'deki Romanlar Buluşması'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında etkisiz hale getirilen teröristlere ilişkin son rakamı böyle açıkladı. Erdoğan daha sonra Irak'taki operasyonlara ilişkin bilgi verdi.

ERDOĞAN: "KUZEY IRAK'TA 337 TERÖRİSTİ ETKİSİZ HALE GETİRDİK. YURTİÇİNDE 173 TANE TERÖRİSTİ ETKİSİZ HALE GETİRDİK. GABAR'DA, CUDİ, TENDÜREK'TE, BESTLER DERESİ'NDE BUNLARIN TEPELERİNE BİNDİK, İNLERİNE GİRDİK."

Cumhurbaşkanı, FETÖ üyelerine yönelik yurtdışı operasyonlarına da değindi.

" KOSOVA'DA 6 TANESİNİ, GABON'DAN 3 TANESİNİ ALDIK GETİRDİK. ŞU ANA KADAR 80 TANESİNİ GETİRDİK, GETİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ."

Erdoğan'ın hedefinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun romanlarla buluşması vardı.

" BAY KEMAL BEN ROMAN KARDEŞLERİMİN İÇİNDE DOĞDUM.
BİRİLERİ BU İŞİN TAKLİDİNİ YAPAR BİZ İSE ASLINI YAPARIZ. BİZ YAŞARIZ BİRİLERİ SİYASİ YATIRIM YAPAR.
BİRİLERİ ROMANLARI SADECE GÜNÜNDE HATIRLAYIP İSTİSMAR MALZEMESİ OLARAK KULLANIYORSA DA SİZLER BİZİM NE YAPTIĞIMIZI BİLİYORSUNUZ.
MESELE SADECE ROMAN MESELESİ DEĞİLDİR. TÜRKİYE NİN TOPYEKÜN BÜYÜMESİ MESELESİDİR. "

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz