"Ey NATO ne zaman yanımızda yer alacaksın"

"Ey NATO ne zaman yanımızda yer alacaksın"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO'yu hedef aldı. Bolu ve Sakarya'da konuşan Cumhurbaşkanı, "Suriye'de bu olaylar yaşanırken, NATO sen ne zaman bizim yanımızda olacaksın" dedi... Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatının kararlı şeklide sürdürüldüğünü söyledi.

ERDOĞAN: "ÜLKEMİZİN DE İÇİNDE BULUNDUĞU BÖLGEDE UYGULAMA ÇALIŞILAN PLAN BİZİ İŞBİRLİĞİ YAPTIĞIMIZ GÜÇLERİ GÖZDEN GEÇİRMEYE MECBUR BIRAKTI "

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bolu'da partisinin il kongresinde konuştu, hedefinde NATO vardı.

ERDOĞAN: "İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ NATO BİZ BU NOTANUN BİR ÜYESİYİZİ VE ENG ÜÇLÜ ÜYESİYİZ ......YERİ GELDİ SOMALİ DE AFGANİSTANDA YERİ GELDİ BALKANLARDA OLDUK ...SURİYE'DE BU OLAYLAR YAŞANIRKEN EYY NATO SEN NE ZAMAN GELİP YANIMIZDA YER ALACAKSIN "

Cumhurbaşkanı Erdoğan ,Zeytin Dalı harekatında kararlılık vurgusu yaptı.

ERDOĞAN: "ÜLKEMİZİ VE MİLLETİMİZİ ESİR ETMEK EZANIMIZI SUSTURMAK ...BU SALDIRILARI BOŞA ÇIKARIR ÇIKARMAZ HEMEN BİR BAŞKA TEHDİT BAŞIMIZA MUSALLAT EDİLDİ "

ERDOĞAN: " BÖLGEDE TERÖRİSTLERDEN AIRNDIĞIRDIĞIMIZ ALANIN BÜYÜKLÜĞÜ 900 KM KAREYİ İŞTA BİN KM KAREYE YAKLAŞIYORUZ "

Cumhurbaşkanı, salonda bulunan partililerin Afrin çağrısına Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar'ın sözlerini hatırlatarak yanıt verdi.

ERDOĞAN: "İHTİYAÇ VARMI DİYE SORDUM GENEL KURMAY BAŞKANIM SAYIN CUMHURBAŞKANI OLSA BEN SİZE SÖYLERİM AMA EVEL ALLAH ORDUMUZ YOLUNDA ...DEVAM EDİYOR "

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya'da partisinin il kongresin de de konuştu.

ERDOĞAN: "BİZİM MÜCADELEMİZ İKBAL DEĞİL İSTİKLAL MÜCADELESİDİR AFRİNDEYİZ NİYE İŞGAL İÇİN Mİ TOPRAK ALMAK İÇİN Mİ HAYIR ÜLKEMİZİ TAVCİZ EDEN TERÖRİSTLER VAR YA İŞTE BİZ O TERÖRİSTLERİ KOVALIYORUZ "

Cumhurbaşkanı, komşu ülkelere de mesaj gönderdi.

ERDOĞAN: "NE KOMŞULARIMIZA NE DE DİĞER ÜLKELERE HİÇ BİR ZAMAN HUSUMETLE YAKLAŞMADIK YAKLAŞMIYORUZ HİÇ BİR ÜLKE İLE İLİŞKİLERİMİZİ ZEDELEMEK İSTEMİYORUZ
TÜRKİYE'NİN DOSTLUĞUNUN KIYMETİ ANCAK KAYBEDİLİNCE ANLAŞILILIR"

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz