Başkent Üniversitesi, 25. yılına özel eğitim programları

Başkent Üniversitesi, 25. yılına özel eğitim programları

Başkent Üniversitesi Stratejik Araştırmalar Merkezi ile Anıttepe Rotary Kulübü iş birliğiyle düzenlenen ve 4 hafta süren "Barış ve Anlaşmazlıkların Çözümü" eğitim programı; sertifika töreniyle sona erdi.

Başkent Üniversitesi Stratejik Araştırmalar Merkezi ve Anıttepe Rotary Kulübü işbirliğiyle düzenlenen "Barış ve Anlaşmazlıkların Çözümü" sertifika programı sona erdi.

Hızla kürselleşen, uluslararası barış ve güvenliğin asgari düzeyde bile sağlanamadığı bir dünyada, farkındalık yaratmak için gerçekleştirilen eğitim programına çok sayıda öğrenci ve akademisyen katıldı.

Akademisyenlerin yanısıra gazetecilerin de sunumlar yaptığı ve 4 hafta süren eğitim programının sonunda, katılımcılar sertifika almaya hak kazandı.

Sertifika dağıtımı sonrası, Başkent Üniversitesi Stratejik Araştırmalar Merkezi Müdürü Prof. Dr. Sadi Çaycı programın amacını anlattı.

BİZİM ERİŞEBİLDİĞİMİZ TOPLUM KESİMLERİNİ BU KONUDA BİLGİLENDİRMEMİZ GEREKİYOR ÜNİVERSİTE OLARAK BU KONUYA ÖNEM VERİYORUZ.STRATEJİK ARAŞTIRMALAR MERKEZİ OLARAK DA ÖNEM VERİYORUZ.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz