Cumhurbaşkanı Erdoğan: Afrin merkez kuşatıldı, her an girebiliriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Afrin merkez kuşatıldı, her an girebiliriz

Adalet ve Kalkınma Partisi Siyaset Akademisi'nin açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrin'in merkezine girmenin an meselesi olduğunu söyledi, İslamın güncelleştirmesi ile ilgili sözlerine açıklık getirdi. Cumhurbaşkanı "Kimse bizim dinimize fatura kesme hakkına sahip değildir" dedi. Başbakan Binali Yıldırım da konuşmasında, terörle mücadeleye vurgu yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adalet ve Kalkınma Partisi, Siyaset Akademisi'nin açılışında konuştu '' Zeytin Dalı Harekatı'' ile ilgili açıklamalarda bulundu...

ŞU ANDA HEDEF AFRİN. İYİ BİR NOKTAYA GELDİK. AFRİN MERKEZ KUŞATILMIŞ VAZİYETTE. HER AN AFRİN MERKEZE GİRMEKLE KARŞI KARŞIYAYIZ.

Erdoğan, sınır ötesinde terör hedeflerine yönelik yeni operasyonların da sinyalini verdi...

BUGÜN AFRİDNEYİZ YARIN MÜNBİÇTE OLACAĞI ERTESİ GÜN FIRATIN DOĞUSUNDA... TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE EFELENENLER BUGÜN ASKERİMİZ KARŞISINDA GİZLENECEK DELİK ARIYORLAR.

Cumhurbaşkanı, harekatta sivillere zarar verildiği iddialarına tepkiliydi..

BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN İKİSİ ASFALTA EL YAPIMI BOMBA YERLEŞTİRİYORLAR. İHA'LARIMIZ TESPİT ETTİ, BU ALÇAKLAR ÖLDÜRÜLDÜ. ARKADAN GELEN KAMYONET PATLATILDI VE AYNI AİLEDEN ÜÇ KİŞİ ŞEHİT OLDULAR. UTANMADAN SİVİLLER ÖLDÜRÜLÜYOR DENİYOR, ASIL ÖLDÜREN SİZSİNİZ.

Erdoğan, İslamın güncelenmesi ile ilgili tartışmalara da açıklık getirdi...

HİÇ KİMSENİN BÖYLE BİR KAFA KARIŞIKLIĞI YARATMAYA, DİNİMİZİ KARİKATÜRİZE ETMEYE HAKKI YOKTUR. BİZİM İSYANIMIZ İŞTE BU HADSİZLİKLEREDİR. BİZ DİNDE REFORM ARAMIYORUZ AMA ÖNÜNE GELEN BÖYLE ÇIKIP DA KADINLARLA İLGİLİ, GENÇ-YAŞLI BUNLARLA İLGİLİ, İLERİ GERİ BU TÜR KONUŞMALARIN İSLAM’A GETİRDİĞİ LEKEYİ GÖRMEZDEN GELEMEYİZ"

Cumhurbaşkanı, kendisine yönelik eleştirilere yanıt verdi...

SOSYAL MEDYADA KONUŞMAYA BAŞLADI.. SİZ BU FAKİRİ ENGELELYEMEZSİNİZ.. KİTABIN HÜKÜMLERİNİ SAĞA SOLA EVİRİP ÇEVİRMEYE HAKKINIZ.YOK DİNİMİZE AHKAM KESMEYE KALKMAYIN.

erdoğan, ilahiyatçı akademisyenlere seslendi..

BU KONUYLA İLGİ DİN İŞŞLER DIYANET İŞLERİ BAŞKANIMIZ ALANI BOŞ BIRAKMAYIN BUNLAR KONUŞURS AORTAYA ZAAFLAR ÇIKAR...14 BU KADAR İLAHİYAT FAKÜLESİ VAR SESLERİMİZ VAR KORKUYORLAR. HİÇ KİMSENİN TÜRKİYEYİ KAFA KARIŞKLIĞI YAŞATMAYA HAKKI YOKTUR...

ittifak tartışmalarına da değinen cumhurbaşkanı, muhalefete yüklendi...

CUMHUR İTTİFAKIYLA TABANIMIZ MHP TABANIYLA MUHABBETİNİ EN UFAK BİR YANLIŞA FIRSAT VERMEDEN GÖTÜRMELİDİR. CHP ARKADAŞLARIMIZI ZİYARET ETME NOKTASINDA KALDILAR, BUNLARIN HEPSİ TEZGAH. GELDİKLERİ GİBİ GİTTİLER. ZİYARET TALEPLERİNDE BULUNDUKLARI İÇİN GELMESİN DEMEDİ ARKADAŞLAR. ONLAR KİMLERLE KURACAKLARSA İTTİFAKLARINI KURSUNLAR..

Açılışta konuşan Başbakan Binali Yıldırım ise, terörle mücadeleye vurgu yaptı...

"BAZEN ÇÖZÜM SÜRECİ DİYORLAR, ÇÖZÜM MÖZÜM YOK. ÇÖZÜM TERÖR ÖRGÜTÜNÜN BU TOPRAKLARDAN DEFOLUP GİTMESİDİR"

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz